Naujienos

2016-12-07
LČ: Turnyro lentelės viršūnėje stabiliai Kauno raj. HC „Garliava SM-CASCADA“

Lietuvos moterų rankinio lygos sekmadienio devintojo turo dvikovoje susitiko čempionato lyderės Kauno raj. HC „Garliava SM-CASCADA“ su Šiaulių „ŠSG-SM Dubysa“. Šių rungtynių baigtį nesunkiai buvo galima nuspėti iš anksto ir rezultatas 40:30(21:17) tai patvirtino. 

HC „Garliava SM-CASCADA“ komanda namuose, Garliavos sporto ir kulturos centre, įveikė Šiaulių „Šiaulių sporto gimnazija-SM Dubysa“ kolektyvą santykiu 40:30(21:17). HC „Garliava“ klubui 9 įvarčius pelnė Laura Masiulevičiūtė, 6 – Gabija Kleizaitė, 5 – Evelina Dževerakaitė, po 4 – Karolina Sparnauskaitė, Kamilė Bušaitė ir Greta Rinkevičiūtė, po 3 – Eglė Laurinavičiūtė ir Greta Valatkevičiūtė,2 – Rusnė Markinaitė.

Po devynerių turų turnyro lentelė išliko nepakitusi. Ir toliau priekyje yra Kauno raj. HC „Garliava SM-CASCADA“ kolektyvas, turintis 18tšk., antroje pozicijoje šalies čempionės Kauno „ACME-Žalgiris“ komanda – 16tšk., trečioje vietoje su 14tšk. – Vilniaus LEU „Šviesa-Eglė“ ekipa. Toliau rikiuojasi Vilniaus „ALANDEKO-VICHY“ (8tšk.), „Šiaulių sporto gimnazija-SM Dubysa“ (6tšk.), Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“ (6tšk.), Utenos DSC (2tšk.), Alytaus „SRC-Margiris“ (2tšk.).

Kitą savaitgalį Lietuvos čempionato lyderės Garliavos ir Kauno komandos Minske stos į trečiojo turo Baltijos lygos kovas su Ukrainos ir Baltarusijos komandomis. Mūsiškių tarpusavio mačas tarp „ACME-Žalgiris“ ir HC „Garliava SM-CASCADA“ komandų pasibaigė kauniečių pergale rezultatu 22:17(10:5).

Dabar Lietuvos čempionate skelbiama pertrauka iki kitų metų sausio vidurio.

 

Ričardas Adomavičius

Info: www.moterurankinis.lt

Foto: facebook Moterų rankinio klubas "HC Garliava"