Naujienos

2016-11-24
Liaudiškų šokių festivalis „Atdarykim vartelius“ šiemet tapo tarptautiniu

Jau XII-ąjį kartą Garliavoje rinksis liaudiško šokio tradicijų puoselėtojai iš visos Lietuvos bei netolimi kaimynai iš Lenkijos – Punsko lietuvių kultūros namų šokių grupė „Vyčiai“. Taip pat šokių aikštelėje susitiks 11 kolektyvų iš įvairių šalies kampelių: Elektrėnų, Vilniaus, Balbieriškio, Panevėžio miesto bei rajono, Jonavos, Kauno rajono. Festivalio šeimininkai – Garliavos sporto ir kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Ąžuolas” (vad. Zita Vaškelienė). Šventėje gros muzikos kapela iš Vilniaus „Ratilai“ (finansavo Kauno rajono savivaldybė). Aktyviausių žiūrovų laukia vertingi ir saldūs rėmėjų prizai.

Džiaugiamės, kad kasmet festivalį papildo vis nauji kolektyvai ir žiūrovai gali pasimėgauti skirtingų Lietuvos regionų bei užsienio šalių liaudiškų šokių pynėmis. Liaudiškų šokių festivalio „Atdarykim vartelius“ globėjas – Kauno r. savivaldybės meras Valerijus Makūnas, kuris visuomet palaiko mėgėjų meną, o ypač – kokybiškas ir profesionaliai paruoštas šokių šventes.

Tad visų neabejingų liaudiškiems šokiams, energingam ir turiningam laisvalaikio praleidimui laukiame Garliavoje. Kviečiame prisiminti vaikystėje ar studijų laikais išmoktus šokių žingsnelius ir didžiuojantis liaudiškų šokių tradicijomis šokti kartu su festivalio dalyviais.

          Renginio pradžia – gruodžio 3 d. 15 val.  Garliavos sporto ir kultūros centre (Vasario 16-osios g. 8, Garliava).

 

Živilė Jurgaitienė

Kauno r. Garliavos sporto ir kultūros centro

direktoriaus pavaduotoja