Naujienos

2013-09-24
„Liepsnojantis šokis“ Garliavoje

Kauno rajono sporto centre Garliavoje karaliavo šokis. Sportininkai užleido vietas muzikai ir šokėjų poroms. Šeštadienį čia vyko Lietuvos sportinių šokių federacijos reitingo varžybos „Liepsnojantis šokis 2013“.

Geriausiais šokėjais pripažinta Indrės Kontrimaitės ir Pauliaus Joniko pora iš kolektyvo „Žingsnis“ (Klaipėda). Pirmosios vietos laimėtojams taurę įsteigė Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas. Sveikindamas su pergale, meras linkėjo siekti naujų aukštumų, puoselėti gebėjimus jausmus perteikti tobula judesio kalba.

Varžybose sėkmingai pasirodė ir į finalus pateko Kauno rajono sporto mokyklos bei sportinių šokių klubo „Duetas" sportininkai.

Jauniai I E6 grupėje Karolina Karūnaitytė ir Marius Surdokas užėmė V vietą. Jaunių II D klasėje VI vieta atiteko Ievos Pliatkutės ir Edo Čeikausko porai. Jaunių II grupėje Ieva Birieta ir Tomas Janonis užėmė IV vietą.  

Viena iš organizatorių, Kauno rajono sporto mokyklos šokių trenerė Indrė Navickienė pasakojo, kad varžybų nugalėtojams įvairiose amžiaus grupėse prizus ir padėkos raštus įsteigė LR Seimo nariai Antanas Nesteckis ir Raminta  Popovienė, o taip pat Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondas.

Varžybose dalyvavo daugiau kaip 250 porų iš visos Lietuvos. Garliavoje „Liepsnojantis šokis“ rengiamas antrą kartą, organizatoriai tikisi, kad ši vieta taps tradicine.

Renginį organizavo Lietuvos sportinių šokių federacija, Kauno rajono sporto mokykla ir sportinių šokių kolektyvas „Duetas".

KRS informacija, nuotraukos autorius Ričardas Adomavičius.