Birželis 2020

P A T K P Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Artimiausiu metu renginių nėra.

Naujienos

2018-07-03
Pasirengusi Garliavoje Lietuvos merginų U16 rinktinė startuoja Švedijoje

Lietuvos jaunimo rinktinės tęsia savo pasirodymus. Iš sėkmingai Europos paplūdimio rankinio čempionate pasirodžiusios U18 merginų rinktinės dabar estafetę bandys perimti dviem metais jaunesnės lietuvaitės, kurių laukia Europos čempionatas Švedijoje.

Birželio 25 dieną Lietuvos U16 merginų rinktinė susirinko Garliavoje, kur pradėjo pasirengimą pirmam savo startui – pirmenybėms Švedijoje. Surengusios 4 dienų stovyklą Garliavoje, Garliavos sporto ir kultūros centre, lietuvaitės vyko sužaisti dviejų draugiškų rungtynių į kaimyninę Baltarusiją. Nors pergalių iškovoti nepavyko, tačiau kaip teigė pačios žaidėjos įgyta daug reikalingos patirties. Po rungtynių Baltarusijoje rezultatyviausia ekipos žaidėja Mantė Voskresenskaja teigė, jog šios rungtynės parodė komandos silpnąsias puses: „Pamatėme Baltarusijoje, jog galime pačios užpulti, mesti įvarčius, bet turime gerinti savąją gynybą. Neturime aukštų, fiziškai stiprių žaidėjų, tad turime visos viena kitai padėti ginantis.“

Švedijoje Lietuvos rinktinė kovas pradės jau liepos 2 dieną. Pirmosiomis mūsų rinktinės varžovėmis bus Farerų salų merginos. Būtent pirmąsias varžoves, kaip vienas lengvesnių grupėje išskyrė kita svarbi rinktinės žaidėja Ieva Urnikytė: „Nors nesitikime nei vienų lengvų rungtynių, tačiau, manau, jog tikrai galime nugalėti Farerus bei gruzes. Be abejo, į visas rungtynes eisime nusiteikę maksimaliai, nesvarbu, su kuo tektų žaisti. Laukia fiziškai sunkus turnyras, tačiau esame pripratę prie didelių krūvių ir tai neturėtų mums pakišti kojos“.

Be Farerų salų ir Gruzijos rinktinių lietuvaitėms pirmajame varžybų etape dar teks susiremti su Vengrijos ir Olandijos rinktinėmis, kurios ir yra grupės favoritėmis. Iš viso čempionate dalyvauja 20 rinktinių suskirstytų į 4 grupes po 5 rinktines. Į kitą varžybų etapą pateks dvi stipriausios kiekvienos grupės rinktinės, o kitos komandos tęs pasirodymą paguodos kovose.

Pirmąsias rungtynes Lietuvos U16 žais liepos 2 dieną 21:30 val. su Farerų salų rinktinė, o liepos 3 dieną laukia visos likusios trys grupės rungtynės.

 

Informacija, nuotrauka: rankinis.lt