Birželis 2020

P A T K P Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Artimiausiu metu renginių nėra.

Naujienos

2018-11-15
Lietuvos rankinio čempionai krito Garliavoje
Vakar, Garliavos sporto ir kultūros centre, vykusiose Lietuvos rankinio lygos varžybose “Kauno Ąžuolas-KTU” sutriuškino Klaipėdos “Dragūną” rezultatu 34:26 (19:12).
Žaidimas prasidėjo labai apylygiai, tačiau kėliniui dar neįpusėjus aikštelės šeimininkai pradėjo didinti žaidimo tempą ir susikrovė 4 įvarčių persvarą, kurią išlaikė iki paskutinių kėlinio minučių. Tačiau sėkmingai sužaista kėlinio pabaiga leido kauniečiams išeiti į pertrauką su 7 įvarčių persvara (19:12).
Antrajame kėlinyje kauniečiai mažinti tempo neketino ir netrukus komandas skyrė jau 10 įvarčių. Tada “Dragūnas” tarsi pabudo ir pradėjo žaisti labiau sau būdingą žaidimą, mažindamas atsilikimą. Vis dėlto klaipėdiečiai iki pat kėlinio pabaigos neįstengė pasivyti varžovų arčiau nei 4-5 įvarčiais. Paskutines kėlinio minutes geriau sužaidė “Kauno Ąžuolas-KTU”, kurie ir padovanojo savo sirgaliams pergalę.

„Po dviejų pralaimėjimų reabilitacija prieš save ir savo žiūrovus. Rungtynių planas ne tobulas, bet komanda atliko beveik tobulą darbą rungtynėse ir mes pelnytai švenčiame pergalę prieš daugkartinius Lietuvos čempionus. Mes labiau norėjome laimėti, na o čempionams apginti savo pozicijas yra visada sunkiau. Su geru emociniu užtaisu žvelgiame į rytdieną ir kelionę į EHF Iššūkio taurės rungtynes Čekijoje. Ačiū sirgaliams ir visiems, kurie tiki mumis. Mes stengsimės Jūsų nenuvilti. Laukite žinių jau greitai iš Prahos“, – džiaugsmu tryško „Kauno Ąžuolo-KTU“ vyr. treneris Dalius Talačka.

„Buvo tikėtasi stiprių ir sunkių rungtynių. Stengėmės joms ruoštis, analizavome vaizdo medžiagą, kūrėme žaidimo derinius. Tačiau nuvykę į Garliavą sužinojome, kad traumą patyrė vienas varžovų lyderių. Tai sugriovė mūsų planus ir išderino žaidimą, nes buvome pasiruošę kiek kitokiems deriniams. Manau, kad buvo akivaizdus varžovų neįvertinimas ir nesusikaupimas rungtynėms. Turime ką turime. Tai pralaimėjimas, kuris nėra tragedija, bet jis yra labai skaudus ir apnuoginantis mūsų silpnąsias vietas, kurios, nors yra seniai žinomos ir įvardintos, bet, deja, iki šiol nesugebėjome jų išspręsti, Esame turėję visokių situacijų ir įvairių pralaimėjimų, bet kai gerai žaidi, gali viską laimėti. Šiandien mes nepralaimėjome – šiandien mus sudaužė. Jauna komanda be pagrindinio žaidėjo mus sudaužė. Pagarba varžovams, kurie sužaidė pakiliai ir stipriai, o mes turime labai atidžiai pasižiūrėti į veidrodį. Tai, kad KTU čempionate pralošė „Granitui“ ir „Šviesai“, rodo, kad laukia labai įdomus čempionatas“, – po rungtynių svetainei rkdragunas.lt komentavo „Dragūno“ vyr. treners Artūras Juškėnas.

RK “Kauno Ąžuolas-KTU”: Deividas Jovaišas – 11 įvarčių, Vilius Juozaitis, Arminas Stankūnas – po 8, Karolis Jankauskas – 3, Kristupas Kručas – 2, Algirdas Lazauskas, Mantas Sturonas – po 1 įvartį.
Klaipėdos “Dragūnas”: Karolis Bliuvas – 7, Lukas Juškėnas, Modestas Vaitekūnas, Benas Butkus – po 3, Alain Romeo Eyebe II, Laurynas Simonavičius, Gintaras Cibulskis – po 2, Karolis Stropus, Deividas Virbauskas, Lukas Simėnas, Gabrielius Virbauskas – po 1 įvartį.
 
Informacija: rankiniolyga.lt