Naujienos

2016-07-29
LMKL čempionėms ir toliau vadovaus L.Šalkus

Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ pradeda ruoštis naujajam sezonui. Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionės pratęsė sutartį su vyr. treneriu Linu Šalkumi. 50-metis strategas Kauno rajono komandai vadovauja nuo 2011 metų.

L.Šalkus buvo išrinktas geriausiu LMKL treneriu 2015–2016 metų sezone.

„Labai džiaugiamės, kad „Hoptrans-Sirenoms“ ir toliau vadovaus puikus strategas ir krepšinio specialistas. Praėjusį sezoną su šiuo treneriu pasiekėme didžiausią laimėjimą klubo istorijoje, todėl tikimės, kad ir toliau taip sėkmingai dirbsime ir sieksime pergalių“, – džiaugėsi „Hoptrans-Sirenų“ direktorė Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė.

L.Šalkus su „Hoptrans-Sirenomis“ 2012 metais iškovojo LMKL bronzos, 2013 metais – sidabro medalius, o šį sezoną atvedė savo auklėtines ant aukščiausios pakylos. 2013 metais „Hoptrans-Sirenos“ tapo Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) moterų taurės sidabro medalių laimėtojomis, o 2015 ir 2016 metais džiaugėsi LKF bronza.

Liepos 6-ąją, per Valstybės dieną, Kauno rajono “Hoptrans-Sirenų” vyriausias treneris Linas Šalkus sulaukė svarbaus įvertinimo- strategui buvo įteiktas Pirmojo lygio Kauno rajono garbės ženklas.

Savivaldybės apdovanojimas L.Šalkui buvo įteiktas už aukštus sporto pasiekimus.  Šios šventės metu Lina Šalkų  50-ojo jubiliejaus proga sveikino ir  Lietuvos moterų krepšinio lyga (LMKL). Atminimo dovaną jam įteikė LMKL vadovė Audra Ginelevičienė.

Svarbiausią pasiekimą krepšinio specialistas su “Hoptrans-Sirenų” ekipa iškovojo būtent šiame sezone, kuomet Kauno rajono komanda Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) pateikė didžiausią staigmeną ir iškovojo aukso medalius bei tapo Lietuvos čempionėmis.

Toks pats apdovanojimas buvo įteiktas renginyje ir krepšininkui Jonui Mačiuliui, už Lietuvos vardo garsinimą puikiais krepšinio rezultatais.

Kitą sezoną “ Hoptrans-Sirenos” Kauno rajoną garsins ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje, nes pirmą kartą klubo istorijoje varžysis moterų Europos taurės turnyre.

Info: BC „Hoptrans-Sirenos“

Foto: E. Mališauskas