Naujienos

2016-05-05
LMKL čempionės kitą sezoną varžysis Europos taurėje

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempione tapusi Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ ekipa įgijo teisę kitą sezoną žaisti Europos taurės turnyre.

Trečiadienį įvyko susitikimas, kuriame dalyvavo rajono meras Valerijus Makūnas, LMKL direktorė Audra Ginelevičienė, klubo direktorė Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė bei pagrindiniai komandos rėmėjai.

Pasitarimo metu buvo priimtas sprendimas pasinaudoti teise žaisti Europos taurės turnyre. Kauno rajonas turi puikiai išvystytą  infrastruktūrą, modernią salę dalyvavimui Europos turnyre, o komandai tai bus puiki galimybė tobulėti ir semtis patirties aukščiausiame lygyje.

Klubo rėmėjai „Hoptrans“, „Extara“ ir „ARX reklama“  džiaugėsi komandos pasirodymu šį sezoną, todėl susitarė suvienyti visus rėmėjus užtikrinant komandos dalyvavimą tarptautiniame turnyre.

„Vyko labai konstruktyvus susitikimas ir galima tik didžiuotis ir džiaugtis, kad visų susirinkusiųjų nuomonė ir norai buvo vieningi“, – sakė LMKL vadovė A.Ginelevičienė.

Kauno rajone, Garliavoje, susirinkę sirgaliai galės išvysti aukšto lygio krepšinį. Tai bus tarsi padėka už tai, kad pilnutėlė arena (1400 žiūrovų) LMKL čempionėms plojo atsistojusi, kai „Hoptrans-Sirenos“ laimėjo seriją 3:1 prieš Marijampolės „Sūduvą“.

Šaltinis: LMKL.lt