Naujienos

2016-08-30
LMKL čempionių atakoms diriguos į Lietuvą sugrįžusi G.Gutkauskaitė

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionių Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ gretas sustiprino po metų pertraukos į Lietuvą sugrįžusi įžaidėja Gabrielė Gutkauskaitė.

25 metų, 175 cm krepšininkė praėjusį sezoną rungtyniavo Baltarusijos čempionių, Minsko „Cmoki“, ekipoje. Vietiniame čempionate lietuvė per susitikimą pelnydavo beveik 10 taškų, atkovodavo 5,4 kamuolio, atlikdavo 2,4 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo po 11,6 naudingumo balų.

„Smagu, kad mūsų gretas sustiprino tikrai patyrusi krepšininkė. Gabrielė yra tikra kovotoja, todėl net nekyla abejonių, kad ji bus labai naudinga komandai tiek žaidžiant LMKL, tiek ir kovojant Europos taurėje, nes jau ne vieną sezoną ten išmėgino savo jėgas“, – džiaugėsi „Hoptrans-Sirenų“ direktorė Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė.

Per savo karjerą iš Šiaulių kilusi krepšininkė yra rungtyniavusi Šiaulių „Rūtos“, Klaipėdos „Lemminkainen“, „Fortūnos“, „Utenos“ ekipose bei gynusi Lietuvos moterų krepšinio rinktinės garbę.

„Hoptrans-Sirenos“ šį tarpsezonį jau pratęsė sutartį su vyr. treneriu Linu Šalkumi, puolėja Gintare Jasiunskaite, galiojančias sutartis su klubu turi bei kitą sezoną taip pat rungtyniaus gynėjos Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė ir Rasa Knyzaitė, puolėja Karolina Ambotaitė bei vidurio puolėja Livija Sakevičiutė. Taip pat buvo pasirašytas kontraktas su gynėja Dalia Belickaite.

Kitą sezoną Kauno rajono klubas rungtyniaus ne tik LMKL, bet iškovojęs šalies čempionių titulą jėgas išbandys ir Europos taurės turnyre.

Šaltinis: BC „Hoptrans-Sirenos“