Naujienos

2018-03-16
LMKL reguliariajame sezone – istorinis „Hoptrans-Sirenų“ finišas

Kovo pradžioje pirmąkart laimėjusios Lietuvos moterų krepšinio taurę (LMKT), Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“ užfiksavo dar vieną istorinį klubo pasiekimą – tapo Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) reguliariojo sezono nugalėtojomis.

Tokio rezultato link Manto Šerniaus auklėtinės žengė paskutiniame mače su Marijampolės „Sūduva“ iškovojusios pergalę 15 taškų skirtumu ir panaikinusios turėtą deficitą tarpusavio serijoje, o šią vietą galiausiai joms užtikrino tų pačių marijampoliečių laimėjimas prieš Vilniaus „Kibirkštį“ (71:69).

Po jo „Sūduva“ reguliariajame sezone finišavo antroje vietoje ir kartu su garliaviškėmis žengė tiesiai į pusfinalį, o „Kibirkščiai“, norint patekti tarp keturių stipriausių, savo pajėgumą reikės įrodyti ketvirtfinalio serijoje su šeštąją poziciją užėmusia Ukmergės „Vilkmerge“. Šios poros nugalėtoja dėl teisės žaisti finale kovos su „Sūduva“.

Kitoje ketvirtfinalio poroje antrus metus paeiliui ginklus surems atitinkamai ketvirtąją ir penktąją vietas užėmusios Klaipėdos „Fortūna“ ir Kauno „Aistės-LSU“. Komandos, triumfavusio šioje serijoje, pusfinalyje lauks „Hoptrans-Sirenų“ barjeras.

LMKL reguliarusis sezonas oficialiai baigsis turnyrinėje lentelėje jokios įtakos neturėsiančiomis rungtynėmis Šiauliuose, kur vietos „Šiauliai-Universitetas“ priims Kauno „Aistes-LSU“. Iki dviejų pergalių vyksiantis ketvirtfinalio etapas startuos antradienį.

 

Info: lmkl.lt