Naujienos

2016-10-06
LMKL sezono atidaryme ant parketo pasirodė 130 krepšinio žvaigždučių

Antradienio vakarą Garliavos sporto ir kultūros centre Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ ir Vilniaus „Kibirkšties“ susitikimas paskelbė XXIII Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) sezono startas. Tačiau be intriguojančio susitikimo, susirinkę žiūrovai galėjo išvysti ir šventinį sezono atidarymą.

Šventę šokiu atidarė Kauno „Žalgirio“ šokėjos, o po jo į aikštę iškilmingai buvo pakviestos visų septynių LMKL komandų kapitonės, kurias lydėjo Kauno, Vilniaus, Marijampolės, Šiaulių, Kauno rajono, Klaipėdos, Ukmergės miestų sporto mokyklų auklėtinės. Pristačius visas komandas aikštėje buvo galima išvysti retą vaizdą – net 130 būsimųjų krepšinio žvaigždučių. Visos mergaitės su LMKL komandų kapitonėmis paskelbė apie naujojo sezono atidarymą.

Renginį pagerbė Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Edis Urbanavičius, Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) viceprezidentas Algimantas Anužis kiti lygos rėmėjai bei garbingi svečiai.

LMKL vadovė A.Ginelevičienė padėkojo ir atminimo dovanas įteikė ilgametėms lygos krepšininkėms Rimai Valentienei ir Elai Briedytei, kurios šią vasarą baigė profesionalią karjerą.

Sezono atidarymo šventėje netrūko ir dovanų. Visų komandų treneriai jau antrą sezoną iš eilės dėvės „Lelijos“ kostiumus. Jau devintąjį sezoną su LMKL esantis „Molten“ kamuolių gamintojas dovanas skyrė ir treneriams.

Rungtynių metu netrūko prizų ir žiūrovams, kurie kiekvienos pertraukėlės metu turėjo galimybę dalyvauti įvairiuose žaidimuose ir iškeliauti iš rungtynių su daugybę sportinių marškinėlių bei „Top Sport“ piniginių prizų.

Šaltinis: LMKL.lt