Naujienos

2019-09-15
LRF supertaurės varžybose – Garliavos komandos triumfas

Šeštadienį Molėtuose vykusiose LRF supertaurės varžybose pergalę šventė Garliavos komanda. Moterų finale po baudinių serijos dramatišką pergalę 36:35 pasiekė „Cascada – HC Garliava SM“ merginos, įveikusios RSK „Eglės“ rankininkes. 

Varžybos Molėtuose startavo praėjusių metų LMRL čempionių iš Garliavos ir LRF taurės laimėtojų RSK „Eglės“ akistata. Tarpsezoniu pokyčius išgyvenusios ekipos jau nuo pirmųjų susitikimo minučių demonstravo itin lygią bei atkaklią kovą. Prabėgus pirmojo kėlinio laikui rezultatas buvo lygus 16:16.

Tokia pat lygybė išsilaikė ir antrojoje rungtynių pusėje. Nors tai vienai tai kitai komandai pavykdavo išsiveržti į priekį, nuaudėjus finalinei antrojo kėlinio sirenai švieslentėje vis dar buvo lygybė 30:30.

Drama persikėlė į 7 metrų baudinių seriją. Ten penkioms pirmosioms abiejų komandų rankininkėms atlikus savuosius metimus taip pat dar nepavyko išsiaiškinti stipresnės komandos. Tik metant papildomus baudinius Kauno rajono merginos pademonstravo šaltesnius nervus ir šventė pergalę 36:35.

Rezultatyviausiai „Cascados – HC Garliavos SM“ gretose žaidė 8 įvarčius pelniusi Inesa Verbovik, 7 pridėjo Karolina Sparnauskaitė, po 6 Evelina Dževerakaitė ir Emilė Aglinskaitė. Vilniaus komandai net 14 įvarčių pelnė Daiva Aleksandravičiūtė, 6 pridėjo Ugnė Kavalenkaitė.

 

Informacija: rankinis.lt