Naujienos

2021-01-16
LRF taurės finalinis ketvertas sugrįžta į Garliavą

LRF taurės finalinio ketverto kovos vasario 5–7 dienomis vyks Garliavoje, Garliavos sporto ir kultūros centre. Pirmąją varžybų dieną vyks abidvi moterų pusfinalio rungtynės, antrąją – vyrų pusfinaliai bei moterų finalas ir trečiąją – vyrų finalas.

Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės varžybose beliko sužinoti vienintelę vyrų pusfinalio komandą. Ji paaiškės po to, kai savo ketvirtfinalio susitikimus sausio 23–24 dienomis sužais Klaipėdos „Dragūno“ ir Alytaus „Varsos“ komandos.

Vis tik jau ateinantį pirmadienį bus ištraukti pusfinalio etapo burtai, kurie suskirstys į poras stipriausias vyrų ir moterų rankinio komandas.

Moterų taurės varžybose šįmet varžosi 4 komandos. Be titulą ginančios Kauno raj. „Cascada-HC Garliava SM“ komandos dėl titulo dar kausis Vilniaus „Eglė“, Kauno „ACME-Žalgiris“ ir Šiaulių SC „Dubysa“.

Vyrų varžybos prasidėjo nuo aštuntfinalio etapo, o šiuo metu vietas finaliniame ketverte yra užsitikrinusios Vilniaus „Šviesos“, Kauno „Granito-Kario“ ir HC „Vilniaus“ komandos.

Nors žiūrovai į rungtynes nebus įleidžiami, tačiau visi sutikimai bus transliuojami tiesiogiai.

 

Informacija: rankinis.lt