Birželis 2020

P A T K P Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Naujienos

2016-11-23
L.Šalkus: būsiu pats laimingiausias žmogus pasaulyje, kada turėsiu visą komandą sveiką (VIDEO)

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) Vilniaus „Kibirkšties“ ekipa antrą kartą šį sezoną rezultatu 70:58 nugalėjo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenas“.

Po susitikimo vilniečių vyr. trenerė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė teigė, kad jos auklėtines išmušė rinktinės pertrauka, todėl sunkoka buvo sugrįžti į ritmą. Visgi strategė pažymėjo, kad varžovės šį sezoną dar tikrai gali pateikti staigmenų, jei į rikiuotę sugrįš visos traumas išsigydžiusios žaidėjos.

„Nebuvo paprasta sugrįžti į ritmą ir kovoti su čempionėmis, nes buvo rinktinės pertrauka ir komandoje galėjo treniruotis 5-6 žaidėjos – trys buvo rinktinėje, viena traumuota. Buvo dešimt dienų be žaidimo penki prieš penkis, todėl ruoštis nebuvo paprasta. Rungtynės buvo permainingos, buvo ir gražių epizodų, ir tragiškų. Kai išsimuši iš ritmo, nebūna lengva sugrįžti. Jei po Naujųjų metų prie „Hoptrans-Sirenų“ prisijungs visos traumuotos žaidėjos, tai bus labai stipri komanda, visai kita komanda“, – po pergalės kalbėjo „Kibirkšties“ trenerė.

Tuo tarpu „Hoptrans-Sirenų“ vyr. treneris Linas Šalkus turėjo priekaištų savo komandai dėl prasto pataikymo bei guodėsi, kad jo auklėtinių vis neaplenkia traumos.

„Padarėme daug klaidų – net 21. Metėme į krepšį 60 kartų, o pataikėme 21. Iš gatvės galima paimti bet kokį žmogų, manau, kad bus panašiai. Negi treneris liepė neįmesti iš po krepšio. Neturiu žodžių tai paaiškinti, kaip vaikų darželis. Traumos ir toliau persekioja – jau ant suolo sėdi Belickaitė su Gutkauskaite, o rungtynių metu traumą patyrė ir Kornelija Balčiūnaitė. Būsiu pats laimingiausias žmogus pasaulyje, kada turėsiu visą komandą sveiką“, – mintimis dalinosi strategas.

Nors LMKL čempionės sezoną pradėjo prasčiau nei tikėtasi, tačiau treneris tikisi, kad komandos mikroklimatui tai nepakenks.

„Sunku pasakyti, koks yra komandos mikroklimatas, bet kiek bendrauji aikštelėje ir per treniruotes, tai viskas atrodo gerai. Bet per rungtynes vis tiek kažkas ne taip. Bet kaip ir aš sakau, jau geriau traumos ir pralaimėjimai dabar, laiko turime, bet žinoma, labai nesmagu pralaimėti. Reikia, jog atsarginių suolelis būtų lygiavertis, nes galbūt matėsi ir nuovargis rungtynių pabaigoje. Šiandien varžovės buvo stipresnės ir noriu jas pasveikinti su pergale“, – po rungtynių mintimis dalinosi L.Šalkus.

 

Info: lmkl.lt                                          

Video: https://www.youtube.com/watch?v=t71SsW9fyh4