Naujienos

2017-03-23
L.Šalkus: jaučiau, kad galime laimėti, todėl pasakiau merginoms, kad arba šiandien, arba niekada (VIDEO)

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) pusfinalio serija prasidėjo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ pergale. Titulą ginančios garliaviškės svečiuose 71:62 nugalėjo Vilniaus „Kibirkštį“ ir serijoje iki dviejų pergalių pirmauja 1:0.

Po pergalės „Hoptrans-Sirenų“ vyr. treneris Linas Šalkus buvo patenkintas auklėtinių gynyba bei neslėpė, kad tikėjo šia pergale.

„Džiaugiuosi šiandienos gynyba, pirmus du kėlinius ji tikrai buvo gera. Gal merginos kiek atsipalaidavo, kai pabėgome 15 taškų, bet reikia žaisti iki galo. Jei būtume pataikę baudų metimus, sumetę metimus iš po krepšio, tikrai būtume galėję laimėti didesniu skirtumu. Šeštadienį namuose kausimės, žiūrėsime, kuri komanda bus pasiruošusi geriau. Pasakiau merginoms, jog jaučiu, kad galime laimėti, todėl ir pasakiau joms, kad arba šiandien, arba niekada“, – mintimis dalijosi L.Šalkus.

21 tašką prie pergalės pridėjusi „Hoptrans-Sirenų“ atakų organizatorė Gabrielė Gutkauskaitė džiaugėsi ilgai laukta pergale ir neabejojo, kad tai komandai duos pasitikėjimo savimi tolimesnėje kovoje.

„Ilgai laukėme šios pergalės, nes buvome jau prieš varžoves pralaimėjusios šešis kartus. Atsiras pasitikėjimas savimi, kad galime kovoti. Žinoma, šios vienos rungtynės dar nieko nelemia, bet tikimės, kad mums pasiseks ir antrajame susitikime. Treneris visada akcentuoja, kad gynyba yra svarbiausia ir šiandien pagaliau įgyvendinome jo planus. Šiandien buvome tikra komanda, kovojome viena už kitą, padėjome, tai ir buvo pagrindinis dalykas. Ši pergalė labai svarbi, nes visą sezoną su „Kibirkštimi“ buvo labai sunku žaisti“, – po rungtynių džiaugėsi krepšininkė.

Tuo tarpu „Kibirkšties“ vyr. trenerė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė teigė, kad komanda buvo išsimušusi iš žaidybinio ritmo, bet vylėsi, kad jos auklėtinės turės jėgų ir toliau kovoti dėl patekimo į finalą.

„Nelaikėme savęs favoritėmis, esame jauna komanda. Dvi savaites neturėjome rungtynių, todėl išsimušėme iš ritmo. Varžovės išlaikė ritmą, rungtyniavo pilna sudėtimi, ko nebuvo visą sezoną, o mes netekome vieno žmogaus. Sezonas visko neparodo, o ankrintamosios yra atkrintamosios. Merginos turi atrasti jėgų kautis, o jei nenori jų atrasti, joms nėra prasmės keltis iš lovos ir eiti treniruotis“, – kalbėjo „Kibirkšties“ strategė.

Antrasis pusfinalio serijos mačas šeštadienį vyks Garliavoje.

 

Info: lmkl.lt

Video: 

 

LMKL Pusfinalis: L. Šalkaus komentaras po rungtynių 2017-03-21

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=z-KqqdT8ijw

 

LMKL Pusfinalis: G. Gutkauskaitės komentaras po rungtynių 2017-03-21

https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=jPV30Yemajs

 

Pusfinalis: J. Štreimikytės-Virbickienės komentaras po rungtynių 2017-03-21

https://www.youtube.com/watch?v=yic4sNKZygk

 

LMKL pusfinalis: „Kibirkštis“ – „Hoptrans Sirenos“ gražiausi epizodai (2017-03-21)

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=JTUNkcrIR4c