Balandis 2020

P A T K P Š S
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Artimiausiu metu renginių nėra.

Naujienos

2016-04-25
L.Šalkus: jei turėčiau komandą kaip „Sūduva“, man nereikėtų eiti į treniruotes ir rungtynes (VIDEO)

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalo serijos trečiajame mače buvo užfiksuotas dar vienas trileris. Marijampolės „Sūduva“ namuose paskutinėmis sekundėmis 71:66 įveikė Kauno rajono „Hoptrans-Sirenas“ ir sušvelnino serijos rezultatą 1:2.

Nepaisant pralaimėjimo, kauniečių vyr. treneris Linas Šalkus negailėjo pagyrų savo auklėtinėms už kovingą žaidimą iki rungtynių pabaigos.

„Galiu padėkoti merginoms, kad jos ir pralaiminėdamos taip kaunasi. Mūsų stiprybė ir yra kovojime. Gal kas nors nepavyksta, bet mes kovojame. Galbūt mums šiandien trūko meistriškumo. Jei aš turėčiau tokią komandą kaip „Sūduvą“ – neičiau į treniruotes, į rungtynes, galėtų už mane dirbti daktaras. Jeigu šiandien „Sūduva“ būtų pralaimėjusi, tai aš galvočiau, kad jos dalyvauja statymuose. Šiandien mes buvome silpnesnės, bet nedaug, nebuvo gėda. Žiūrovams buvo gražu žiūrėti, žinoma, merginos išėjo liūdnos. Bet aš joms sakiau: laimėsime ar pralaimėsime – bus gerai, nes vis tiek dar bus 2:1“, – kalbėjo „Hoptrans-Sirenų“ strategas.

Paklausus, ar 40 taškų pelniusi ir fenomenalų pasirodymą surengusi „Hoptrans-Sirenų“ lyderė Santa Okockytė nustebino strategą, šis tikino, kad krepšininkė galėtų žaisti ir dar geriau.

„Ji dar gali geriau žaisti, tik aš nesuprantu, kodėl moterų rinktinėje ji taip nežaidžia, o kodėl pas Šalkų taip žaidžia. Gal gauna velnių daugiau“, – juokavo L.Šalkus.

„Hoptrans-Sirenų“ vairininkas neabejoja, kad jo auklėtinės šiame sezone jau nuveikė daugiau nei buvo galima tikėtis, o dabartinė situacija prilygsta aukso medaliams.

„Už ką jas peikti? Jas tik galima girti. Tiek, kiek pasiekėme... Jau dabar mus gali peikti, kas tik nori. Aš jau sakiau, jeigu pas mus būtų auksiniai medaliai, tai jie būtų su „Swarovski“ kristalais, nes auksinius mes jau turime dabar“, – džiaugėsi treneris.

Po trijų kėlinių Kauno rajono klubo deficitas siekė 14 taškų, tačiau S.Okockytės žaidimas leido sugrąžinti intrigą. Pats treneris pripažino, kad tokios mačo baigties jau nesitikėjo.

„Atvirai, kaip treneris, netikėjau, bet kai įkrito metimai iš fantastikos srities, pradedi tikėti. Pabaigoje padarėme smulkių klaidų, bet tai yra nuovargis. Santa žaidė beveik be keitimų. Viskas yra gerai, reikia tik džiaugtis. Anksčiau sakė, kad nėra tokios lygoje komandos kaip „Hoptrans-Sirenos“, dabar gal sužinos“, – konstatavo L.Šalkus.

Šaltinis: LMKL.lt

VIDEO:

https://www.youtube.com/watch?v=TLXS-Y5aAOk