Naujienos

2017-03-08
L.Šalkus: mūsų komandos „arkliukas“ yra gynyba, o šiandien esu ja nusivylęs (VIDEO)

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ 78:67 ketvirtą kartą šį sezoną pranoko Kauno „Aistes-LSU“.

Po susitikimo „Hoptrans-Sirenų“ vyr. treneris Linas Šalkus savo auklėtinių pasirodymu patenkintas nebuvo ir pasigedo geresnės gynybos, kuri yra kaip jo treniruojamos komandos vizitinė kortelė.

„Nežinau, ką mes toliau darysime su tokiu žaidimu, atvirai sakau. Jeigu viena Saurazaitė, kuri net nėra rinktinės kandidatė, pelno 27 taškus, o mano komandoje trys kandidatės įmeta tiek pat ir negali apsiginti nuo vienos žaidėjos. Esu nusivylęs gynyba, nes „Hoptrans-Sirenų“ „arkliukas“ būtent ir yra gynyba. Prametėme 10 baudų, manau, kad kažkas negerai su psichologija, čia jau ne treneris kaltas, ne direktorius ar prezidentas“, – komandos žaidimo nebuvo patenkintas L.Šalkus.

8 taškus prie pergalės pridėjusi Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė teigė, kad šis laimėjimas labai svarbus norint išsaugoti trečiąją poziciją turnyro lentelėje, tačiau žaidime dar yra dalykų, kuriuos reikėtų taisyti prieš lemiamas kovas.

„Pergalė džiugina, nes svarbus kiekvienas taškas kovojant dėl vietos lentelėje. Norime išsaugoti trečiąją vietą, todėl pergalė buvo labai reikalinga. Varžovės jaunos, užsivedusios, joms nėra ko prarasti, jos tiesiog mėgaujasi krepšiniu. Labiausiai reikėtų tobulinti pataikymą, nes dažnai nepataikome laisvos ar iš po krepšio, taip pat baudų metimus“, – po pergalės kalbėjo „Hoptrans-Sirenų“ gynėja.

„Aisčių-LSU“ trenerio asistentas Rokas Kondratavičius teigė, kad pagrindinė pralaimėjimo priežastis buvo didelis klaidų skaičius ir prasta gynyba rungtynių pabaigoje.

„Sveikiname varžoves, jos šį vakarą nusipelnė pergalės. Mus nužudė klaidos, suklydome net 30 kartų. Nors mūsų pataikymo procentas nebuvo blogas, bet su tiek klaidų laimėti šansų beveik nėra. Galbūt pabaigoje varžovėms padėjo ir didesnė patirtis, nes lemiamose atakose mums nepavyko apsiginti, kad ir lėmė pralaimėjimą“, – mintimis dalijosi R.Kondratavičius.

27 taškus pelniusi Dovilė Saurazaitė asmeniniu pasirodymu per daug nesidžiaugė ir tikino, kad komandos pergalė daug svarbesnė už asmeninius pasiekimus.

„Kovojome, stengėmės, neblogai pataikėme. Galbūt reikėjo pagerinti kovą dėl atkovotų kamuolį ir mažiau klysti. Asmeninis rezultatas labai nedžiugina, nes geriau jau laimėti, bet įmesti mažiau taškų nei atvirkščiai“, – po pralaimėjimo kalbėjo „Aisčių-LSU“ gynėja.

Info: lmkl.lt

Foto: Evaldas Šemiotas

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=LibW-FCd1FE