Naujienos

2016-12-21
L.Šalkus nebuvo patenkintas kova dėl kamuolių, R.Samulėnas auklėtinių žaidime įžvelgė chaoso (VIDEO)

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) pergalingai metus baigė Marijampolės „Sūduva“, kuri svečiuose antrą kartą šį sezoną 76:71 pranoko Kauno rajono „Hoptrans-Sirenas“.

Po susitikimo „Hoptrans-Sirenų“ vyr. treneris Linas Šalkus nors ir džiaugėsi atkaklia savo auklėtinių kova, tačiau neslėpė pralaimėjimo apmaudo. Garliaviškes ir toliau persekioja traumos, dėl kurių jos negali žaisti pilna sudėtimi, bet kaip pagrindinę pralaimėjimo priežastį LMKL čempionių vairininkas įvardijo pralaimėtą kovą dėl kamuolių.

„Vaizdas šiose rungtynėse jau buvo smagesnis, tačiau kai pralaimi – vis tiek nelinksma. Linksmiausia bus tada, kai visos bus sveikos. Kornelijai Balčiūnaitei tai buvo pirmos rungtynės po traumos, Gabrielė Gutkauskaitė dar irgi nėra optimalios sportinės formos, Volha Ziuzkova negalėjo žaisti. Gal ir varžovių gretose panaši situacija, nežinau.

Didžiausia bėda buvo kova dėl kamuolių, po kurių suteikėme varžovėms antrus šansus. Pabaigoje nepataikėme laisvų metimų, nors ir viskas buvo išaiškinta, nubraižyta, bet jeigu negalime įmesti, tai treneris irgi neįmes. Gal jei būtume pataikę, dabar būtų kitaip, bet kas būtų, jeigu būtų“, – po rungtynių kalbėjo L.Šalkus.

Tuo tarpu marijampolietėms šiame mače teko verstis be įžaidėjos, nes traumą yra patyrusi Arina Bilotserkivska, o sužaidus vos 11 sekundžių koją susižeidė ir Greta Tamašauskaitė, kuri daugiau ant parketo nepasirodė. „Sūduvos“ vyr. trenerio Rimvydo Samulėno teigimu, būtent įžaidėjos netekimas jo komandos žaidime įnešė chaoso, kuri pavyko numalšinti antroje mačo dalyje.

„Visas rungtynes žaidėme be įžaidėjos, nes legionierė Arina yra patyrusi traumą, o pirmomis sekundėmis traumą gavo ir Greta Tamašauskaitė. Tačiau panelės yra šaunuolės, kad atsilaikė ir galiu jas pasveikinti.

Antrajame kėlinyje padrąsinau merginas, nes jos buvo įsitempusios. Mes žaidžiame gana drausmingą krepšinį, nors šiandien buvo to chaoso, nes merginos pasimetė, kai nebuvo įžaidėjos, kuri veda žaidimą. Pirmoje pusėje buvo pasimetimas, bet antroje pusėje jos apsiprato ir žaidimas pagerėjo“, – pergale džiaugėsi R.Samulėnas.

21 tašką pelniusi „Sūduvos“ gynėja Rita Milieškienė tikino, jog Garliavoje tikėjosi sunkios kovos, nors pirmajame tarpusavio mače marijampolietės ir buvo iškovojusios lengvą pergalę.

„Mūsų komandoje yra daug traumuotų žaidėjų, taip pat neturėjome įžaidėjos, todėl buvo sunku. Pirmame mače namie buvo žaisti lengviau, o čia jau žinojome, kad bus žymiai sunkiau, nes varžovėms labai reikėjo šio taško ir jos neturėjo, ką prarasti. Laukėme tokios kovos, bet smagu, kad mums pavyko“, – mintimis po mačo dalinosi krepšininkė.

Foto: Evaldas Šemiotas

Info: lmkl.lt

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=r5RckBoU94g