Naujienos

2017-01-18
L.Šalkus negailėjo aštrios kritikos, o J.Štreimikytė-Virbickienė nebuvo patenkinta klaidų gausa (VIDEO)

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) Vilniaus „Kibirkštis“ 81:72 trečią kartą šį sezoną pranoko titulą ginančias Kauno rajono „Hoptrans-Sirenas“.

Po susitikimo „Hoptrans-Sirenų“ vyr. treneris Linas Šalkus negailėjo aštrios kritikos savo auklėtinėms, tačiau tikino, jog tragedijos dar nedaro ir tikisi, kad jo komanda padarys išvadas.

„Kai pralaimime būnu piktas, bet dabar nėra ko pykti. Jeigu paimi minutę, o merginos išeina ir sako, kad užmiršo, ką turi daryti, tuomet tenka imti dar vieną minutę. Tokiu atveju, reikia daryti kažką kitą. Treneris neįmes iš po krepšio, baudos metimų – taip pat neįmes. Atrodo, kad pelnėme nemažai taškų, bet gynyboje žaidėme prastai, taip pat nesugebėjome išprovokuoti pražangų. Ilgai ir nuobodžiai reikia dirbti, o žaidėjų trūkumas irgi nėra pasiteisinimas. Nėra tragedijos dar, reikia padaryti išvadas, susėsim, kalbėsimės, bet aš noriu, kad merginos suprastų, nes kitaip nebus rezultatų“, – po pralaimėjimo mintimis dalijosi L.Šalkus.

Tuo tarpu vilniečių vyr. trenerė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė džiaugėsi pergale, tačiau nebuvo patenkinta žaidimo kokybe ir klaidų gausa.

„Šiandien aš nemačiau normalaus žaidimo nei iš varžovių, nei iš mūsų pusės. Tai buvo nepanašu į krepšinį. Nežinau, kodėl, bet žaidžiant su „Hoptrans-Sirenomis“ mes visada darome daug klaidų. Sakyčiau, kad gynyba būna ne kieta, bet labiau agresyvi ir mes su ja nesusitvarkome. Yra komandoje žmonių, kurie po ligų niekaip negrįžta ir suoliukas yra sutrumpėjęs. Pergalė yra pergalė, bet žaidimo kokybe nesu patenkinta“, – po rungtynių kalbėjo „Kibirkšties“ strategė.

24 taškus į „Hoptrans-Sirenų“ krepšį įmetusi Vita Kuktienė tikino, kad mačas nebuvo lengvas, nes teko žaisti prieš labai kovingą komandą, todėl net turint dviženklį pranašumą „Kibirkštis“ negalėjo jaustis rami.

„Žinojome, kad „Hoptrans-Sirenos“ yra kovingos ir visada kaunasi iki paskutinės minutės. Puikiai žinojome, kad net pirmaujant 10 taškų negalime būti ramios, nes jos gali panaikinti deficitą. Trenerė norėjo šiandien leisti visoms pažaisti, todėl darė keitimus, bet, galbūt, jie ne visada pasiteisindavo. Žinojome, kad jos neturės pagrindinės vidurio puolėjos, todėl tarėmės žaisti per mūsų aukštas krepšininkes. Džiaugiuosi, kad pavyko išlaikyti pranašumą iki galo ir laimėti“, – džiaugėsi V.Kuktienė.

Info: lmkl.lt

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=0Gp7VQrvXRA

https://www.youtube.com/watch?v=l4U-Q5UAxJA