Naujienos

2017-03-30
L.Šalkus negailėjo gerų žodžių auklėtinėms bei užsiminė apie paskutinius LMKL medalius (VIDEO)

Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ antrus metus iš eilės žengė į Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalą. Garliaviškės 59:56 nugalėjo Vilniaus „Kibirkštį“ ir pusfinalio seriją laimėjo rezultatu 2:1.

„Hoptrans-Sirenų“ vyr. treneris Linas Šalkus džiaugėsi komandos pasiekimu ir negailėjo pagyrų auklėtinėms, kurios rado jėgų ir atsitiesė po pralaimėtų antrųjų pusfinalio rungtynių.

„Manau, kad pergalę lėmė gynyba. Mes daug taškų neįmetėme, jei varžovės būtų pelniusios 60, jos būtų laimėjusios, todėl mūsų pergalę lėmė gynyba. „Kibirkšties“ žaidėjos jaunos, joms viskas prieš akis, o kai kurioms mūsų žaidėjoms – tai gali būti paskutiniai medaliai. Džiaugiuosi komanda, kuri rado jėgų po praėjusių prastų rungtynių. Galbūt mums geriau sekasi žaisti išvykoje, net nežinau. Noriu pagirti vilnietes, tai tikrai gera komanda. Mes jau jautėme nuoskaudą, nes nepatekome ir į Moterų taurės finalą. Dabar nuotaikos smagesnės.

Šiandien rungtynes ir rinktinės treneris stebėjo, gal tai buvo paskata dar labiau stengtis Gutkauskaitei, Knyzaitei, Belickaitei, galvojant apie vietą rinktinėje. Gutkauskaitė šaunuolė, ji turi būti ta žaidėja, kuri tempia komandą į priekį. Džiaugiuosi Sakevičiūtės žaidimu, kuri jau ir Garliavoje sužaidė puikiai. Džiaugiuosi visa komanda, o finale matysime kaip bus. Mes žaisime antrus metus iš eilės, o „Sūduva“ – ketvirtus“, – kalbėjo L.Šalkus.

26 taškus pelniusi, 9 kamuolius atkovojusi ir 27 naudingumo balus surinkusi Gabrielė Gutkauskaitė tikino, kad nors finale favoritė ir aiški, garliaviškės bandys pakartoti praėjusių metų scenarijų.

„Šiandien buvo klaidų, nesusikalbėjimo, nes „Kibirkštis“ labai gera komandas. Jos jaunos, greitai bėga, todėl buvo sunku ir varžovės vis mus pasivydavo. Finale „Sūduva“ yra favoritė, labai gerai sukomplektuota komanda, bet mes bandysime pasipriešinti, „įkąsti“ ir galbūt pakartosime praėjusių metų scenarijų“, – po pergalės mintimis dalijosi „Hoptrans-Sirenų“ lyderė.

Foto: Evaldas Šemiotas

Info: lmkl.lt

Video: https://www.youtube.com/watch?v=Vy46x1LBrc8