Naujienos

2017-03-15
L.Šalkus pasigedo žaidimo grožio, A.Kačerauskas žadėjo kovą antrajame mače (VIDEO)

Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ pergalingai pradėjo Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) ketvirtfinalio seriją, kuomet namuose rezultatu 85:56 pranoko Šiaulių „Šiaulių-Universitetą“.

Po pergalės „Hoptrans-Sirenų“ vyr. treneris Linas Šalkus pasigedo auklėtinių atsipalaidavimo ir gražesnio žaidimo, tačiau džiaugėsi, kad jo komanda išmoko pamoką ir šiandien tiksliau realizavo baudų metimus.

„Prieš rungtynes sakėme merginoms, kad žaiskite savo malonumui, nes varžovės yra silpnesnės, bet vis tiek pritrūko žaidimo grožio, merginos buvo įsitempusios. Nepataikėme elementarių metimų iš po krepšio, džiugina tik geresnis baudų metimų pataikymas. Jau su „Sūduva“ pasimokėme, kai prametėme dešimt baudų, o pralaimėjome vienu tašku. Taisytinų dalykų yra, norisi didesnio greičio. Leidome visoms pažaisti ir norėjosi gražesnio žaidimo“, – mintimis dalijosi LMKL čempionių strategas.

19 taškų prie pergalės pridėjusi Dalia Belickaitė tikino, kad „Hoptrans-Sirenų“ tikslą seriją laimėti jau penktadienį bei dėkojo komandos draugėms už sukurtas progas atakuoti.

„Labai smagu, kad gerai pradėjome, laimėjome. Nors ir yra ką taisyti, bet rungtynės buvo geros. Tikimės, kad pateksime į pusfinalį, o ten žaisime dar geriau. Mūsų tikslas seriją baigti rezultatu 2:0 ir tikiu, kad šį tikslą įgyvendinsime. Komandos draugės sudarė sąlygas man atakuoti, todėl esu joms dėkinga, kad sukūrė man geras progas“, – po pergalės džiaugėsi puolėja.

„Šiaulių-Universiteto“ vyr. treneris Arūnas Kačerauskas teigė, kad komandų skirtumas yra akivaizdus, tačiau vylėsi, kad jo auklėtinės antrajame serijos mače pademonstruos kovingesnį žaidimą.

„Jėgų turėjome dviems kėliniams ir per juos bandėme kovoti, o po to pritrūko ir keitimų, ir jėgų, taip pat ir pataikymo. Varžovės gali surinkti penkias įžaidėjas, mes – vieną, todėl klasių skirtumas tikrai yra. Labai nesinori atkrintamosiose pralaimėti tokiu skirtumu, galėtume bent jau kovą pademonstruoti, kad būtų visiems smagiau, nors ir pralaimėtume. Antrajame mače kovosime, o kaip išeis, pamatysime“, – po pralaimėjimo klabėjo šiauliečių treneris.

Foto: Evaldas Šemiotas

Info: lmkl.lt

VIDEO:

LMKL čempionatas: L. Šalkaus komentaras po rungtynių [2017-03-14]:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=uhevdCF4Czs

LMKL čempionatas: A. Kačerausko komentaras po rungtynių [2017-03-14]:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=VqEvPOfFd4k

LMKL čempionatas: D. Belickaitės komentaras po rungtynių [2017-03-14]:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=_uGiueICdFs