Naujienos

2017-04-13
L.Šalkus: taip žaisti išvykoje ir parodyti tokį charakterį yra fantastika (VIDEO)

Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ po pergalės 92:82 prieš Marijampolės „Sūduvą“ skiria vos vienas žingsnis iki antrojo iš eilės Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionių titulo.

Po pergalės „Hoptrans-Sirenų“ vyr. treneris Linas Šalkus didžiavosi savo auklėtinėmis ir negalėjo atsistebėti tokiu geru savo komandos žaidimu. Šioje dvikovoje garliaviškėms negalėjo padėti Kornelija Balčiūnaitė, tačiau šią spragą jos kompensavo.

„Pirmiausiai noriu padėkoti savo komandos merginoms. Ką jos išdarinėjo – jos užaugo per vienerias rungtynes ne tik mano akyse, bet ir lygos ar moterų rinktinės akyse. Taip žaisti išvykoje, parodyti tokį charakterį – tai yra fantastika. Viską darėme pagal planą, bet rungtynių pabaigoje gal pritrūko jėgų, bet šiaip esu labai patenkintas.

Kažkiek pavyko sustabdyti Laurą Svarytę, bet tokiu atveju gerai sužaidžia kitos. Livijai Sakevičiūtei šiandien buvo mažai poilsio, nes nežaidė Kornelija Balčiūnaitė, bet viskas gerai, kas gerai baigiasi. Didžiuojuosi ir esu labai laimingas“, – pagyrimų savo auklėtinėms negailėjo L.Šalkus.

15 taškų prie pergalės pridėjusi Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė, kad gera gynyba leido pademonstruoti ir puikų puolimą, kas ir lėmė pergalę.

„Visi taiklūs metimai prasideda nuo geros gynybos. Pataikymas ir gynyba yra patys geriausi krepšinio elementai. Mums tikrai trūko šiandien Kornelijos po krepšiu, nes ji yra tikra kovotoja, bet šiandien mes susivienijom ir turim tokį rezultatą. Šeštadienį tiesiog reikės žaisti, o kaip bus – parodys laikas. „Sūduva“ buvo šios serijos favoritė nuo pat pradžių, o kas laimės – pamatysime“, – po pergalės kalbėjo „Hoptrans-Sirenų“ gynėja.

„Sūduvos“ vyr. treneris Rimvydas Samulėnas po pralaimėjimo optimizmo neprarado ir tikino, kad kol yra šansų, jo komanda kovos iš paskutinių jėgų.

„Atrodo viskas yra pasakyta, paaiškinta, viską žinome, bet lemiamu metu, per finalus, komanda pasikeičia kardinaliai. Pralaimėtas mūšis, bet ne karas, dar yra šansų ir mes bandysime juos išnaudoti. Psichologinis spaudimas tikrai yra ir daugelis merginų su juo nesusitvarko. Žaisime iš paskutiniųjų kitose rungtynėse: keliais, nagai, nes šansas dar yra ir reikia jį išnaudoti“, – po pralaimėjimo optimizmo neprarado R.Samulėnas.

Info: lmkl.lt

Foto: Evaldas Šemiotas

Video:

LMKL finalas: L. Šalkaus komentaras po rungtynių 2017-04-12

https://www.youtube.com/watch?v=UVloUbMYGq8

LMKL finalas: R. Samulėno komentaras po rungtynių 2017-04-12

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=-22Ndl_tQUk