Naujienos

2013-11-26
“LSU-Atletas” atvėrė galimybes pamatyti aukščiausio lygio krepšinį

Šį rudenį  Garliavos sporto ir kultūros centro arena pakvietė į aukščiausią lygio krepšinį. Kauno rajono krepšinio mėgėjai turi unikalią galimybę pamatyti „LSU-Atleto“  kovas Lietuvos krepšinio lygoje. Kauno rajono komanda jau žaidė su Kauno „Žalgiriu“, Utenos „Juventus“,  „Šiauliais“ ir kitomis komandomis.  Rungtynių Garliavoje stengiasi nepraleisti ir Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

         Kaip vertinate tai, kad į Garliavą šį sezoną grįžo „LSU-Atleto“ komanda?

         Prieš sezoną  „LSU-Atleto“ vadovai  išreiškė norą žaisti Garliavoje, mes palaikėme šią idėją. Džiaugiuosi, kad šio miesto ir viso rajono gyventojai turi galimybę stebėti aukščiausio lygio krepšinį. Dauguma šalies savivaldybių remia krepšinio komandas, ateityje ketiname daugiau padėti šiai jaunai, lietuviškai komandai. Neabejoju, kad ir mūsų rajono gyventojai mėgsta krepšinį ir palaiko „LSU-Atletą“.

        Prieš daugiau kaip metus tuometinis „Atletas“ Garliavoje laimėjo Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybes. Po metų pertraukos komanda vėl grįžo į Kauno rajoną. Kaip pasikeitusi komanda, kurie žaidėjai palieka geriausią įspūdį?

          Komandos žaidimą stebiu jau kelerius metus. Man patinka jos veržlumas, žaidėjų noras kovoti. Vaikinai labai jaudinosi rungtynėse su „Žalgiriu“, tačiau su kitomis LKL komandomis kovoja kaip lygūs su lygiais. Komandoje netrūksta gabių krepšininkų. Manau, kad ši komanda nustebins ne vieną Lietuvos krepšinio lygos senbuvę.

         Kiek svarbios LKL rungtynės Garliavos sporto ir kultūros centrui?

       Mūsų modernioje arenoje vyksta nemažai krepšinio, rankinio varžybų, kultūros renginių. Džiaugiuosi, kad nesenai vykusią „LSU-Atleto“ ir „Žalgirio“ dvikovą stebėjo sausakimša arena. Savivaldybė daug dėmesio skiria sportui, stengiamės, kad arenoje vyktų įvairios varžybos, kultūros renginiai. Žinoma, daugiausia dėmesio Lietuvoje sulaukia krepšinis, „LSU-Atletas“ atvėrė galimybes pamatyti geriausias šalies komandas.

Ačiū už pokalbį.