Birželis 2020

P A T K P Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Naujienos

2018-03-30
M. Šernius: „Kai toks rezultatas, manau, viskas buvo gerai“ (video)

Ketvirfinalio etapą praleidusios Kauno „Hoptrans-Sirenos“ į Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) lemiamas kovas sugrįžo solidžia pergale. Manto Šerniaus vadovaujama komanda savų žiūrovų akivaizdoje 73:55 įveikė Klaipėdos „Fortūną“ ir pusfinalio serijoje iki dviejų pergalių įgijo pranašumą 1-0.

„Pirmiausia, džiaugiuosi savo komandos energija, kaip mes pradėjome rungtynes, su teisingu nusistatymu, – kalbėjo M. Šernius. Ne viskas sekėsi, daug broko, bet tai – pateisinama, nes tris savaites neturėjome rungtynių. Normalu, treniruotėse vis tiek neįmanoma išgauti, kas vyksta rungtynėse, tu nežinai, kokį siurprizą varžovai pateiks. Energija esu labai patenkintas, atsarginis suolelis davė daug energijos ir manau, kad ta energija, noras nulėmė pergalę.

Šiandien agresyviai keitėmės prieš Sandrą Baliutavičiūtę, žaidėjos tikrai atlaikė jos fizinę jėgą, neleido jai lengvai priimti kamuolį, žaidė visos kartu. Andra Gabalytė – patyrusi žaidėja, pataikė gerus tritaškius. Kai toks rezultatas, manau, viskas buvo gerai.“

Po mačo kalbėjęs „Fortūnos“ specialistas Vilius Stanišauskas liejo apmaudą, jog jam nepavyko savo auklėtinių nuteikti kietai kovai, kurią užtikrintai laimėjo čempionato lyderės.

„Prieš rungtynes komandai sakiau, kad mes neturime varžovėms nusileisti kovoje, neleisti mūsų apstumdyti, bet po dviejų kėlinių pažiūrėjus į protokolą, jos puolime buvo atkovojusios dvylika kamuolių. Tai jos mus ir apstumdė, ir apibėgo, dėl to jos ir laimėjo.

Sandra buvo ir sustabdyta, bet ji tikrai prametė nemažai savų metimų. Mes pralaimėjome ne dėl to, kad Sandra nepataikė ar ją uždengė. Yra ir kitos žaidėjos: Erika Kregždytė viską prametė, ta pati Brigita Gudelionytė. Buvo labai daug broko. Aišku, „Hoptrans-Sirenos“ labai agresyviai ginasi ir iš to jos irgi laimi kažkur. Mus šiandien tikrai nugalėjo agresyvumu“, – sakė jis.

Info: lmkl.lt

Video:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=13&v=AqBtsjWqUYQ

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=mCQUQiFuWa8