Birželis 2020

P A T K P Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Naujienos

2018-04-23
M. Šernius: „Viskas nublanksta po šitos pergalės“ (video)

Pirmą sezoną Kauno r. „Hoptrans-Sirenoms“ vadovaujantis Mantas Šernius atvedė komandą į dar vieną sezono titulą. Jo auklėtinės penktadienį Vilniuje 73:72 po įspūdingos kovos nukovė vietos „Kibirkštį“ ir tapo šio sezono Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionėmis. Šių pirmenybių trofėjus – antrasis šį sezoną – prieš tai garliaviškės triumfavo Lietuvos moterų krepšinio taurės varžybose.

„Labai geros emocijos, žinojau, kaip komanda norėjo šio laimėjimo, – po mačo kalbėjo M. Šernius. – Tas viso sezono darbas, išlietas prakaitas, skausmai, traumos, susirgimai, pykčiai nublanksta po šitos pergalės. Noriu pasveikinti komandą, rėmėjus, rajono merą. Tikrai šie žmonės padarė daug, kad ši komanda būtų tokia, išliktų tokia stabili visą sezoną. Pradžioje susirinkome ir sezoną baigėme lygiai tos pačios žaidėjos.

Džiaugiuosi, kad sezonas tikrai vykęs, laimėjome turbūt viską, ką galėjome, išskyrus Rytų Europos lygą, kurios kartelė yra pakelta šiek tiek per aukštai, bet turime jaunų žaidėjų, kurios, manau, dar ne kartą kels tą taurę.“

Ketverių rungtynių serijoje vos vienerios (antrosios) baigėsi dviženkliu skirtumu, kada „Kibirkštis“ savo aikštėje iškovojo vienintelę pergalę 75:64. Pirmasis susitikimas „Hoptrans-Sirenų“ naudai baigėsi 78:73, trečiasis – 80:77, o ketvirtasis – 73:72. Pasak M. Šerniaus, šioje finalo eigoje viską pademonstruotas garliaviškių kovingumas.

„Detalės buvo svarbios, bet buvo kelios rungtynės, kada jos neveikė, nes reikėjo labai daug jėgų ir charakterio. Tas charakteris buvo akcentuojamas nuo pat sezono pradžios, bet tikrai ne detalės, o charakteris laimėjo“, – tęsė „Hoptrans-Sirenų“ strategas.

Bene daugiausiai problemų Kauno rajono klubui kylanti LMKL žvaigždė Laura Juškaitė, kuri paskutiniame mače pelnė net 34 taškus, surinko 41 naudingumo balą ir pagerino karjeros rekordus.

„Supraskite, L. Juškaitė jau šį sezoną turėjo žaisti kažkur užsienyje. Manau, kad po šio sezono ji tikrai kels sparnus, jai jau laikas. Ji – rinktinės žaidėja, pirmas keitimas šiuo metu. Tikrai žinome, kad ji tokia yra, ir kai jos diena, labai sunku ją stabdyti“, – apie šalies talentą atsiliepė M. Šernius.

Info: lmkl.lt

Video: https://www.youtube.com/watch?v=rbhjRutlHk8