Naujienos

2019-05-18
Moterų lygos finale Kauno rajono „Cascada – HC Garliava SM“ išlygino rezultatą

Po šeštadienį Garliavoje pasibaigusių ketvirtųjų Lietuvos moterų rankinio lygos finalo rungtynių tapo aišku, jog čempionės paaiškės tik po penktųjų lemiamų rungtynių. Ketvirtąsias serijos rungtynes Kauno rajono „Cascada – HC Garliava SM“ laimėjo rezultatu 34:30 (16:13).

Namuose žaidusios garliavietės rungtynes pradėjo itin vangiai ir žalgirietės prabėgus 8 susitikimo minutėms pirmavo rezultatu 8:3. Tuomet Kauno ekipą krito į gilią duobę ir per likusias 22 pirmojo kėlinio minutes sugebėjo pasižymėti vos 5 kartus. Gerai gynyboje žaidusios Garliavos merginos iki pertraukos ne tik panaikino varžovių turėtą pranašumą, bet ir išsiveržė į priekį (16:13).

Antrasis kėlinys vėl kiek sėkmingiau prasidėjo čempionių titulą ginančiai „ACME – Žalgiris“ komandai, kuri per 10 minučių sugebėjo išlyginti rungtynių rezultatą (22:22), o vėl net ir išsiveržti į priekį (25:23). Kaip ir pirmajame, taip ir antrajame kėlinyje žalgirietės po sėkmingos atkarpos krito į duobę ir susikurto pranašumo išsaugoti nesugebėjo. Likus žaisti 10 minučių iki rungtynių pabaigos garliavietės jau pirmavo 30:28, o per likusį rungtynių laiką savąjį pranašumą dar ir padidino (34:30).

Lemiamos penktosios finalo serijos rungtynės trečiadienį įvyks jau Kauno „ACME – Žalgiris“ namų salėje. Tiesa, finalo serijos metu kaunietės priverstos rungtyniauti ne įprastinėje Kauno sporto halėje, o LSMU  sporto salėje.

Penktųjų serijos rungtynių Lietuvos moterų rankinio lygoje paskutinį kartą prireikė 2012-aisiais metais, kuomet dėl pirmosios vietos kovėsi būtent „ACME – Žalgirio“ ir „Cascados – HC Garliavos SM“ ekipos. Tuomet lemiamas rungtynes laimėjo garliavietės. 

„Cascada – HC Garliava SM“: Greta Rinkevičiūtė 11, Laima Bernatavičiūtė 8, Karolina Sparnauskaitė ir Emilė Aglinskaitė po 4, Evelina Dževerakaitė 3, Rusnė Markinaitė 2, Džoana Šiaučiūnaitė ir Mantė Voskresenskaja po 1.

„ACME – Žalgiris“:  Klaudija Šidlauskytė 8, Audinga Kniubaitė 7, Laura Žukovaitė 5,Grėta Burkaitė 4, Martyna Vaitkutė ir Lina Abramauskaitė po 2, Neringa Gudaitytė ir Austėja Narauskaitė po 1.

 

Informacija: handball.lt