Naujienos

2020-07-31
Muzikinė kelionė su „Samanėle”: nuo Garliavos iki Italijos

Paskutinis liepos ketvirtadienio  „Skambančio parko” renginys Kaimynystės parke sukvietė itin didelę amfiteatro ir  „daugiabučių langų” auditoriją. Scenoje temperamentinga ir aukšto meninio lygio Ežerėlio kultūros centro kapela „Samanėlė”, vadovaujama  R. Marmos, dovanojo nuostabų koncertą, nepalikusį abejingų. Kolektyvas pakvietė klausytojus į muzikinę garsų bei dainų kelionę: nuo lietuviškų dainų iki populiarių ispaniškų, itališkų, vengriškų ar net amerikietiškų ritmų ir melodijų.

Koncerto metu siautęs vėjas žadėjo vėl atpūsti dienos lietaus debesis, tačiau linguojančių, plojančių, dainuojančių, besišypsančių žiūrovų neišgąsdino! Tardami ačiū „Samanėlės” kolektyvui už šildantį koncertą, perdavėme mūsų nuoširdžių rėmėjų UAB „Garliavos duona” kvepiančias skanias dovanas.

Rugpjūčio 6 ir 20 dienomis nuo 18 val. (!), kaip ir kitais vasaros ketvirtadieniais, Kaimynystės parke renginių cikle „Skambantis parkas“ matysime Garliavos sporto ir kultūros centro projekto „Muz.on.as” svečius – jaunimo muzikos festivalio, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Kauno rajono savivaldybė, dalyvius bei išgirsime profesionalios komisijos komentarus. Šiek tiek kitaip, ir labai smalsu?! Laukiame visų!

 

Režisierė ir renginių organizatorė Z.Butiškytė