Naujienos

2016-01-07
,,Muzikiniai palinkėjimai” pasitinkant Naujuosius

2015 gruodžio 30-osios vakarą Garliavos sporto ir kultūros centre susirinko Garliavos miesto bei apylinkių seniūnijų biudžetinių įstaigų darbuotojai. Šis vakaras, pavadintas “Muzikiniai palinkėjimai”, pranoko lūkesčius. Dešimt komandų buvo viena už kitą išradingesnės: elegantišką Garliavos seniūnijos komandos, vadovaujamos seniūnės N.Tarvydienės, pasveikinimą keitė temperamentingas ,,Bremeno muzikantų muzikinis ringas” iš Garliavos sporto ir kultūros centro. Po Sporto mokyklos darbuotojų ,,Savanorystės programos”, vakaro dalyviai audringai sutiko Jonučių gimnazijos ir progimnazijos mokytojų bei direktoriaus pasirodymą ,,Retro: snaigės sukas ratu…”. Garliavos apylinkių seniūnijos programoje dalyvavo ,,tikra Irūna Puzaraitė”, kuri ir vėliau mielai dovanojo savo dainas. Intensyviausios kūrybinės kovos vyko tarp darželių komandų: Ilgakiemio mokyklos- darželio, Jonučių, ,,Eglutės” ir ,,Obelėlės”. Finale, gavus papildomą užduotį, užtikrintai laimėjo ,,Eglutės” darželio kolektyvas, pelnęs didįjį vakaro prizą. Atvirą ,,Trijų riešutėlių” balsavimo už geriausius pasirodymus principą, palaikė neutrali, džentelmeniška Garliavos priešgaisrinė gelbėjimo komanda. Susirinkusieji išbandė savo jėgas trumpoje viktorinoje apie Suvalkijos regioną ir, žinoma, pelnė prizus.

Vakaro siurprizas – vilniečių jaunatviška kapela ,,ByTikZyz”, pagal kurios melodingus ritmus neraginami šoko garliaviečiai. Taip simboliškai atsisveikinome su 2015-aisiais - Etnografinių regionų metais. Kapelos koncertinė aukštaitiška (ir ne tik) programa – Kauno rajono Savivaldybės finansuoto Garliavos sporto ir kultūros centro projekto “Mes tarp ž.a.s” paskutinė dalis. Šią kapelą pakeitė antrasis vakaro siurprizas – kauniečių grupė DREAMS, grojusi įvairiausią etno, pop-rock muziką, pateikusi publikai geras emocijas, puikią nuotaiką, svajingas melodijas, su kuriomis užaugo dauguma susirinkusiųjų.

Džiugu, kad Garliavoje stiprėja bendruomenė, kuri moka ne tik dirbti, bet ir švęsti, juolab, kad 2016-ieji Lietuvoje paskelbti vietos Bendruomenių metais.

Šviesių, darbščių, kūrybingų Metų visiems!

 

Garliavos sporto ir kultūros centro

režisierė ir renginių organizatorė Zita Butiškytė