Naujienos

2013-09-11
Naujasis Kauno rajono "LSU-Atleto" sezonas

Lietuvos sporto universiteto krepšinio komanda „LSU-Atletas“ intensyviai rengiasi naujajam sezonui. Šiemet ekipoje įvyko nemažai permainų. Praėjusį sezoną „LSU-Baltų“ pavadinimu žaidusi ekipa vadinsis Kauno rajono „LSU-Atletu“, prie komandos vairo stoja treneris Edas Nickus, o gerbėjai palaikyti komandą  galės ne Kauno sporto halėje, bet Garliavos sporto ir kultūros centro arenoje.

Apie permainas ir naujuosius iššūkius  su Kauno rajono „LSU-Atleto“ vyriausiuoju treneriu Edu Nickumi:

-          Kokios permainos įvyko prieš naująjį sezoną Lietuvos krepšinio lygoje?

        Nors buvo įvairių kalbų, tačiau džiaugiuosi, kad komanda ir toliau tęs kovas Lietuvos krepšinio lygoje. Praėjusį sezoną vaikinai įgijo daug patirties, o klubui buvo nelengvas išbandymas. Lietuvos krepšinio lygoje rungtyniausime ir nauju pavadinimu Kauno rajono  „LSU-Atletas“. „Atleto“ klubui- daugiau kaip 50 metų, grįžtame prie savo šaknų. Dauguma krepšinio gerbėjų prisimena „Atleto“ komandą, kuri žaidė Lietuvos krepšinio lygos finale, jai atstovavo Žydrūnas Ilgauskas, Saulius Štombergas, Kęstutis Kemzūra, Rytis Vaišvila ir kiti. Komandos istorija ir sėkmė glaudžiai susijusi su Lietuvos sporto universitetu. Didžiąją dalį komandos sudaro universiteto studentai ir absolventai, jiems klubas- puiki vieta tobulėti, tapti ne tik gerais krepšininkais, bet treneriais.

Šį sezoną komanda rungtyniaus ne Kauno sporto halėje, o Garliavos sporto ir kultūros centro arenoje. Suprantame, kad visas dėmesys Kaune skiriamas „Žalgiriui“, o mus prieš naująjį sezoną palaikė Kauno rajono savivaldybės vadovai. Džiaugiuosi, kad Kauno rajono savivaldybė, sportui skirianti ypatingą dėmesį, bus mūsų partnerė. Praėjusį sezoną pagal lankomumą, 1400 žiūrovų per rungtynes, buvome antri LKL. Tikiuosi, kad ir šiemet mūsų rungtynės bus vienos lankomiausių.

 -          Ar keisis komandos sudėtis? Kas treniruos komandą?

           Komandos gretas papildė Laimonas Mikšys, Tomas Miškinis ir Karolis Babkauskas. Karolis praėjusį sezoną atstovavo Panevėžio „Lietkabeliui“, o Laimonas žaidė LSU komandoje Lietuvos studentų krepšinio lygoje. Neabejoju, kad jie sustiprins sudėtį. Komandai neatstovaus Arūnas Vasiliauskas ir Mindaugas Stašys. Deja, bet traumą patyrė vidurio puolėjas Tomas Urbonas. Jis komandai negalės padėti apie mėnesį. Mano asistentu ir toliau bus Laimonas Eglinskas. Siekiame išlaikyti išskirtinai lietuvišką komandą, kurios pagrindą sudarytų Lietuvos sporto universiteto krepšininkai ir treneriai.

 -           Kaip rengiatės naujajam sezonui?

              Pirmąją treniruotę surengėme jau liepos pabaigoje. Stengiamės, kad mūsų sezonas tęstųsi 11 mėnesių, o žaidėjai neprarastų įgūdžių. Matome kaip komplektuojamos kitos LKL komandos, kokius biudžetus jos turi. Deja, mes negalime pasigirti didelėmis finansinėmis galimybės, todėl privalome rengtis dar kruopščiau.

Kaip ir prieš kiekvieną sezoną, Lietuvos sporto universiteto specialistai atliko fizinio pasirengimo testus. Po jų paaiškėjo, ką reikėtų daryti, kam skirti daugiausia dėmesio. Jau sužaidėme draugiškas rungtynes su JAV studentų, Rusijos ir Ukrainos komandomis, Antano Sireikos treniruojamu Japonijos krepšinio klubu. Savaitgalį vyksime į draugišką turnyrą Druskininkuose. Mūsų tikslas- per sezoną sužaisti apie 70 rungtynių.

 -           Kokius uždavinius keliate komandai?

             Jauniems žaidėjams klubas suteikia unikalią galimybę tobulėti ir siekti krepšinio aukštumų. Kol kas planuojame žaisti Lietuvos krepšinio ir Lietuvos studentų krepšinio lygose. LSU komandoje žaidžia dauguma „LSU-Atleto“ žaidėjų, tad sezonas bus intensyvus. Dėl rungtynių gausos, atsisakėme žaisti Baltijos krepšinio lygoje. Neabejoju, kad klubo finansinė padėtis bus stabili, deramės su naujais rėmėjais, Lietuvos krepšinio lygos reikalavimus tikrai atitiksime. Kokie šio sezono uždaviniai? Manau, kad patekimas į atkrintamąsias varžybas LKL būtų geras pasiekimas. Kovosime ir dėl Lietuvos studentų krepšinio lygos čempionų titulo.

                                                                                                                                                                       LSU informacija