Birželis 2020

P A T K P Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Naujienos

2016-02-01
„Nemuno žiede“ - automobilių gaudesį pakeis įsimylėjusių bėgikų alsavimas

Valentino dieną automobilių sporto sostine karūnuojamą „Nemuno žiedo“ trasą užplūs šimtai porelių ir vienišų širdžių, dalyvaujančių „Pagauk Valentiną!“ bėgime. Čia jie galės įveikti Lietuvos automobilių sporto fanams puikiai pažįstamą trasą ir netradiciškai paminėti meilės dieną.

„Vasario 14 dieną vis laužome galvas kaip nepamirštamai praleisti šią dieną. Tad kodėl kino teatrų salių, restoranų neiškeitus į romantišką pasibėgiojimą automobilių trasa? Valentino dieną, aktyviai praleistą žiemiškos gamtos apsuptyje ir bėgant profesionalia automobilių trasa pamiršti tikrai bus sunku“, - tikino renginio iniciatorius, „Nemuno žiedo“ direktorius, Arūnas Samochinas, pridurdamas, kad renginio metu bent vieną ratą būtinai įveiks kartu su savo sužadėtine.

Tiesa, pasak organizatorių renginyje laukiami ir vieniši bėgikai. Tikima, kad bendras pomėgis bėgti ir netradicinė renginio atmosfera jiems padės pagaliau pagauti sau Valentiną ir į kitus renginius jau sugrįžti ne vienam. Dalyvių be bėgimo laukia ir įvairios linksmos užduotys, žaidimai bei sportinių automobilių paroda ir pasirodymas.

„Bėgimo bendruomenė jau seniai laukia galimybės meilės dieną paminėti įdomiau. Visgi nemažai mūsų su antromis pusėmis būtent ir suvedė bendra aistra bėgimui. Kartais neįprastam ryšiui atsirasti prireikia keleto susitikimų bėgimo trasoje, o kartais tam užtenka ir vieno. Tinkama atmosfera ir įvairūs žaidimai turėtų padėti viską dar labiau pagreitinti“, - tikino renginį padedančio organizuoti „Kauno maratono klubo“ vadovas Algirdas Pukis.

Dalyviai galės rinktis, bėgti vieną ar du ratus 5 kilometrų ilgio žiedo trasa. Bėgikai lėks ne tik pagrindine žiedo dalimi, bet ir naujai atidaryta senosios trasos atkarpa. Nors šia trasa nustatyto automobilio rekordo dar nėra, bet pagrindinės trasos rekordas pasiektas Pauliaus Insodos Xtra EVO 2015 automobiliu yra 1 minutė ir 14,431 sekundžių.

„Pagauk Valentiną!“ yra pirmos bėgimo varžybos mūsų trasoje. Kuriose skaičiuosime ne automobilių, o bėgikų greitį. Greičiausieji bus įrašyti į mūsų rekordų knygą ir pagerbti rekordų lentoje“, - pasakojo A. Samochinas.

Dalyvių patogumui, iš Kauno centro į „Nemuno žiedą“ ir atgal važiuos miesto viešasis autobusas. „Kauno autobusai“ skirtame transporte bus galima laikyti savo daiktus, persirengti.

Registracija - http://valentinobegimas.lt/