Birželis 2020

P A T K P Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Naujienos

2017-04-18
Nepaisant skirtingo rezultato, strategai savo auklėtinėms priekaištų daug neturėjo (VIDEO)

Marijampolės „Sūduva“ 71:64 įveikė Kauno rajono „Hoptrans-Sirenas“ ir išplėšė lemiamą Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalo dvikovą bei išlygino serijos rezultatą – 2:2.

Po pergalės „Sūduvos“ vyr. treneris Rimvydas Samulėnas džiaugėsi, jog jo komandai pavyko pratęsti seriją ir tikino, kad pagrindinis pergalės receptas – pagerinta gynyba ir kova.

„Šiandien nebeturėjome kur trauktis, todėl sakiau panelėms, kad turime griebtis šiaudo, nes kitaip jau bus per vėlu. Šaunuolės merginos, kad šiandien atidavė visą širdį ir kovojo. Gal jeigu jos taip būtų kovojusios ir anksčiau, tai rezultatas būtų buvęs kitoks. Džiaugiuosi, kad serija grįžta į Marijampolę.

Jei leidi varžovėms, tai jos ir pataiko, todėl lemiamose rungtynėse reikia neleisti to daryti, reikia geriau gintis. Šiandien neleidome joms taip lengvai žaisti, kaip Marijampolėje, todėl varžovių pataikymo procentas buvo prastesnis. To reikia siekti ir lemiamame mače“, – kalbėjo „Sūduvos“ vairininkas.

13 taškų prie pergalės pridėjusi Rita Milieškienė teigė, kad visa komanda šiam susitikimui buvo labai gerai nusiteikusi bei susikaupusi.

„Šiandien buvome itin susikaupusios, labai gerai nusiteikusios ir, žinoma, pagerinta gynyba leido mums pasiekti tokį rezultatą. Paskutiniame mače mums reikės komandinės gynybos ir puolimo, ir viskas bus gerai“, – optimizmo neslėpė „Sūduvos“ krepšininkė.

„Hoptrans-Sirenų“ vyr. treneris Linas Šalkus, nepaisant pralaimėjimo, didžiavosi savo auklėtinėmis ir teigė, kad lemiamame mače, norint jo komandai iškovoti aukso medalius, reikės pagerinti puolimą.

„Nuotaikos nėra geros, kai pralaimi, bet laimi stipresnis, o šiandien tokia buvo Marijampolė. Viskas spręsis lemiamose rungtynėse. Reikėtų gal kiek pagerinti gynybą, bet nėra ji bloga. Mes šiandien nepataikėme, sunku pasakyti, kodėl. Gal tiek daug žiūrovų padarė spaudimą, gal per daug norėjome pabaigti viską. Reikia kautis. Kad ir kaip serija pasibaigtų, aš labai didžiuojuosi savo komanda, merginos yra šaunuolės.

Mes labai sunkiai pradėjome sezoną, buvo visokių bėdų, traumų, bet šiandien yra lygu ir viskas spręsis vienose rungtynėse. Marijampolėje reikia daugiau taiklumo, ko šiandien mums ir pritrūko“, – po pralaimėjimo kalbėjo garliaviškių strategas.

Foto: Evaldas Šemiotas

Info: lmkl.lt

Video:

LMKL finalas: R. Samulėno komentaras po rungtynių 2017-04-15

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=znJWclv6i5w

LMKL finalas: L. Šalkaus komentaras po rungtynių 2017-04-15

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=P4igl9sHgn8