Birželis 2020

P A T K P Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Artimiausiu metu renginių nėra.

Naujienos

2016-11-08
Padėkos vakaras

Lapkričio 4 dieną Garliavos sporto ir kultūros centre vyko kasmetinis Padėkos vakaras Garliavos krašto verslininkams, seniūnijos bei Sporto ir kultūros centro socialiniams partneriams. Dėkodama už draugystę ir parnerystę, džiaugdamasi nuveiktais gražiais darbais bendruomenei, visus susirinkusiuosius pasveikino šio vakaro iniciatorė – Garliavos seniūnė Nijolė Tarvydienė. Seniūnė pažymėjo, kad visų bendras darbas ir pastangos gražinant Garliavos miestą duoda matomų rezultatų. Šių metų padėkos ženklu tapo Obuolys – kaip visa ko pradžios, pažinimo, meilės, skalsos simbolis. Kauno rajono savivaldybės vicemeras Kęstutis Povilaitis taip pat nuoširdžiai pasveikino susirinkusiuosius bei padėkojo įmonėms, kurios savo sumokamais mokesčiais gausiausiai prisideda prie Kauno rajono savivaldybės biudžeto papildymo ir įteikė Mero siųstas dovanas. Garliavos seniūnė N. Tarvydienė su vicemeru K. Povilaičiu įteikė 11 nominacijų Garliavos krašto geradariams:

Nominacija „Metų dosnumas “ įteikta UAB „PATIKIMA LINIJA“, direktorius Rimantas Blažulionis;

Nominacija „Už Garliavos miesto garsinimą“ UAB „GARLITA“, direktorius Juozas Martikaitis;

Nominacija „Metų jaunasis verslininkas“ IĮ „MATRĖ“ , vadovas Edvinas Poškus;

Nominacija „Metų iniciatyva” UAB „SRS SERVISAS“, vadovas Remigijus Rimeikis;

Dvi nominacijos ,,Metų plėtra” skirtos – UAB „TRANSRIFUS”, vadovas Žilvinas Bliujus ir UAB ,,NORDIC IDEA”, vadovas Rokas Grauslys;

Nominacija „Metų kūrybiškas verslas“ UAB „BALTIJOS POLISTIRENAS“, prezidentas Kęstutis Dagilis;

Dvi nominacijos ,,Metų socialiai atsakingas verslas” įteiktos UAB ,,ROMEGA”, vadovas Mantas Čiupkevičius bei UAB ,,NAUJASIS NEVĖŽIS”, vadovas Gediminas Krutulis;

Dvi nominacijso ,,Metų versli šeima” įteiktos UAB ,,GARLIAVOS DUONA”, Niuniavų šeimynai bei Arvydo Grižo įmonei.

Tradiciškai apdovanotos ir „Gražiausia sodybos 2016“. Šias metais buvo nuspręsta skirti dvi I-ąsias vietas ir jas pelnė Rasos ir Pauliaus Stanevičių bei Ritos ir Rolando Norvilų šeimos.

                     Vakarui iškilmingumo suteikė ir puikią nuotaiką kūrė Kauno rajono sporto mokyklos ir sportinių šokių klubo ,,Duetas“ šokėjai (vadovė Indrė Navickienė) bei profesionali diksilendo grupė ,,DixXband“, vadovaujama Raimondo Arnašiaus.