Naujienos

2016-07-07
Paroda „Senelis ir anūkė“ – tarp dviejų kartų...

2016 m. liepos 5 diena Garliavos sporto ir kultūros centrui istorinė -čia pirmą kartą nuo įstaigos atidarymo surengta ir bendruomenei pristatyta tapybos bei grafikos darbų paroda pavadinimu „Senelis ir anūkė“.

Parodą sudaro Petro Stankevičiaus, profesionalaus architekto, tapybos darbai, kurie toli gražu neprimena architektūrinių maketų ar brėžinių bei jo anūkės Indrės Stankevičiūtės grafikos darbai. Nors tapybos darbų autorius Petras Stankevičius yra profesionalus architektas, tačiau didžiąją dalį savo gyvenimo autorius paskyrė tapymui.  Pristatydamas savo kūrybą jis su pasididžiavimu pristatė ir pirmąją autorinę savo anūkės Indrės Stankevičiūtės parodą, kurioje galite išvysti geriausiais rezultatais įvertintus merginos baigiamuosius bakalauro darbus - ji dar šiais metais apsigynė taikomosios dailės bakalaurą Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultete.

Atidarymo renginį vedęs Garliavos sporto ir kultūros centro direktorius Marius Norvaiša neslėpė, jog ši paroda taps atspirties tašku profesionalaus meno sklaidai, įvairiems kultūros ir švietimo projektams pastato erdvėse, kuriose iki šiol tvyrojo sportinė dvasia. „Šiandien žengtas didelis žingsnis siekiant pabrėžti žodį KULTŪRA mūsų įstaigos pavadinime ir toliau stengsimės judėti šia linkme“ teigė įstaigos vadovas.

Gražių sveikinimo žodžių autoriams negailėjo į parodos atidarymą atvykę Kauno rajono tarybos nariai - Eglė Rutkauskienė, Jonas Mykolaitis, Alfonsas Norkus, taip pat autorių studijų laikų bičiuliai, šeimos nariai, draugai ir kiti svečiai. Įdėmiai apžiūrinėdami darbus dalyviai domėjosi tapybos bei grafikos darbų kūrybos technikomis ir drąsiai diskutavo su autoriais.

Paroda „Senelis ir anūkė“ veiks net iki spalio mėnesio 10 d., tad visus neatvykusius į atidarymą kviečiame aplankyti parodą Garliavos sporto ir kultūros centre daro dienomis nuo 8.00 val. iki 19.00 val.

Parodoje eksponuojamus patikusius kūrinius galėsite įsigyti.