Rugpjūtis 2020

P A T K P Š S
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Naujienos

2016-04-04
Po pusfinalio mačo L.Šalkus džiaugėsi puikia gynyba, o A.Vainauskas stebėjosi atsainiu auklėtinių žaidimu (VIDEO)

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) antrajame pusfinalio mače užfiksuota dar viena staigmena. Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ namuose 51:42 pranoko titulą ginančią „Uteną“ ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą – 1:1.

Tai buvo pirmoji šio sezono „Hoptrans-Sirenų“ pergalė prieš „Utenos“ komandą.

Po pergalės „Hoptrans-Sirenų“ vyr. treneris Linas Šalkus džiaugėsi puikia savo auklėtinių gynyba ir teigė, kad šiuo metu jo komanda yra geresnėje padėtyje, nes jų neslėgs psichologinė įtampa.

„Pergalę lėmė tai, kad paprasčiausiai pradėjome gintis. Jeigu per pirmąją kėlinį varžovės įmėtė 21 tašką, antrajame – 6, trečiajame – 2, tai rodo, kad viską nulėmė gynyba. Kai mes neįmetėme po dviejų kėlinių tritaškių, rezultatas buvo 1 iš 15 savo salėje, tai reikia gintis. Šiandienos rungtynės jau istorija, pasidžiaugėme penkias minutes ir viskas. Reikia galvoti apie ateitį, laukia lemiamos rungtynės – būti arba nebūti.

Dabar mes esame geresnėje situacijoje, nes serijoje rezultatas 1:1, mes buvome ketvirtos, o jos pirmos. Jeigu ir pralaimėtume, niekas lyg ir neturėtų pasmerkti, todėl mes esame geresnėje situacijoje. Ši pergalė prideda psichologiškai, emociškai, tačiau viską pamatysime antradienį“, – po pergalės kalbėjo „Hoptrans-Sirenų“ vairininkas.

10 taškų prie „Hoptrans-Sirenų“ pergalės pridėjusi Jolanta Marmienė tikino, kad visa komanda labai norėjo laimėti, nes pirmajame mače iki pergalės pritrūko labai nedaug.

„Labai norėjome laimėti po tų rungtynių, kai pralošėme paskutinėmis sekundėmis vienu tašku. Sunkiai padėjome rungtynes, buvo daug pramestų metimų. Kai kuriuose epizoduose gynėmės prasčiau, tačiau antroje rungtynių pusėje puikiai gynėmės, gal tik ne visada pavykdavo įmesti“, – apie rungtynes mintimis dalijosi J.Marmienė.

Tuo tarpu „Utenos“ vyr. treneris Alfredas Vainauskas buvo nusivylęs tokiu savo komandos žaidimu ir nepateisino didžiulio klaidų skaičiaus. Stratego teigimu, tokio lygio žaidėjos neturi teisės taip atsainiai dalintis kamuoliu ir prarasti jį lygioje vietoje.

„Pasidaryti tokią gėdą, kai negalime išsivesti kamuolio ir po pirmų dviejų kėlinių padaryti 20 klaidų, nesugebėti perduoti kamuolių ir prarasti juos lygioje vietoje, tai kažkam reikia susimąstyti. Taip pat neatkovojome kamuolių, kas davė impulsą varžovėms. Jos galėjo žaisti agresyviau ir joms tai tiko. Mes žaidėme neagresyviai puolime, o trečiame kėlinyje sugriuvome visiškai. Nepriėmėme nei vieno teisingo sprendimo, nes varžovės mums neleido to padaryti.

Kai kurių žaidėjų aš nesuprantu, ar tai yra psichologinė bėda, ar yra bėda, kad žmogus nemąsto žaisdamas aikštelėje, kai viskas yra išaiškinta ir parodyta. Tokio lygio komandoje prarasti kamuolius lygioje vietoje yra neleistina. Sveikinu „Hoptrans-Sirenas“, kurios sužaidė geras rungtynes, žaidė gerai gynyboje ir iškovojo pelnytą pergalę. Aš nepamenu, kada mano komanda buvo tiek mažai pelniusi taškų, bet neatsirado tos mergaitės, tos lyderės. Mes nesusitvarkėme nei psichologiškai, nei morališkai“, – apmaudo neslėpė „Utenos“ strategas.

Šaltinis: LMKL.lt

https://www.youtube.com/watch?v=Dgl_-ky89jU

https://www.youtube.com/watch?v=AWhiw_uCvaI