Naujienos

2016-10-04
„Prie LMKL starto linijos“: titulą ginti pasiruošusios „Hoptrans-Sirenos“

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) naujasis sezonas startuos šiandien, spalio 4-ąją. Komandos jau baigė sudėties komplektavimo darbus ir pirmenybėms rengiasi liedamos prakaitą treniruotėse bei kontrolinėse rungtynėse.

LMKL.lt supažindino su kiekviena lygos ekipa, o paskutinė akiratyje atsidūrė titulą ginsiančios Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“.

Sudėtis:

GynėjosGabrielė Gutkauskaitė, Dalia Belickaitė, Rasa Knyzaitė, Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė

PuolėjosKarolina Ambotaitė, Gintarė Jasiunskaitė, Akvilė Baronėnaitė, Candace Williams, Eglė Tarasevičiūtė

Vidurio puolėjosLivija Sakevičiūtė, Victoria Jarosz, Kornelija Balčiūnaitė

Geriausias pirkinys. Lietuvos rinktinės įžaidėja G.Gutkauskaitė atvyko su labai sunkia misija – pakeisti savo kolegę nacionalinėje komandoje Santą Okockytę, kurios vedamos „Hoptrans-Sirenos“ ir laimėjo LMKL auksą. Pastaraisiais metais G.Gutkauskaitei kiek nesisekė su traumomis – „Utenoje“ ji pirmajame mače patyrė sunkią traumą ir nežaidė visą sezoną, o atsigavusi persikėlė į Minsko „Cmoki“, bet ir ten įpusėjus sezonui turėjo baigti pasirodymą dėl tos pačios traumos. Akivaizdu, kad G.Gutkauskaitei dar reikės laiko atsigauti, bet neabejotinai ji bus bene geriausia lygoje atakų organizatorė.

Didžiausia netektis. Be jokios abejonės, jog tai yra S.Okockytė. LMKL atkrintamosiose įspūdingai žaidusi gynėja persikėlė rungtyniauti į Švediją ir LMKL jos tikrai stigs. 40 taškų ir 36 naudingumo balai finalo serijos rungtynėse privertė aikčioti net ir moterų krepšiniu nesidominčius žmones. Praėjusio sezono ryškiausią lygos žvaigždę pakeisti bus sunku bet kam.

„X faktorius“. D.Belickaitė demonstruoja, kad visos traumos ir nesėkmės – praeityje. Praėjusį sezoną gynėja išvengė rimtesnių sveikatos problemų ir žaidė iš tiesų neblogai, kai tik Alfredas Vainauskas jai suteikdavo minučių ant parketo. D.Belickaitei dar tik 20 metų, todėl ji toliau tobulės ir šį sezoną „Hoptrans-Sirenoms“ turėtų atnešti dar daugiau naudos. Jeigu krepšininkei pavyks išvengti traumų ir užsitarnauti griežtojo Lino Šalkaus pasitikėjimą, tai gali būti viena kertinių žaidėjų, kylančių nuo atsarginių suolo.

 

Info: lmkl.lt