Birželis 2020

P A T K P Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Naujienos

2017-03-28
Pusfinalio įtampa pasiekė aukščiausią tašką: kam atiteks paskutinis bilietas į LMKL finalą?

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) pusfinalio serijoje laukia pati dramatiškiausia kova. Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ ir Vilniaus „Kibirkštis“ trečiajame serijos mače klysti jau nebeturi teisės, o pergalė vienai komandai atvers kelią į finalą. Finale vienos iš komandų jau laukia Marijampolės „Sūduva“, kuriai pusfinalio barjeras itin sunkus nebuvo.

Kieno pusėje bus psichologinis pranašumas?

Sunku prognozuoti, kuri komanda trečiajame serijos mače bus pranašesnė psichologiškai. Nors „Kibirkštis“ Garliavoje ir buvo stipresnė bei išplėšė lemiamas rungtynes bei dabar psichologiškai turėtų būti nusiteikusi geriau, tačiau „Hoptrans-Sirenos“ jau įrodė, kad gali laimėti ir sostinėje. Pirmose rungtynėse garliaviškės buvo išties pranašesnės, tačiau atsakomasis mūšis kaip iš natų klostėsi „Kibirkščiai“. Žinant tai, kad pergalės kaina – bilietas į finalą, abi komandos jaudulį turės nugalėti pirmosiomis minutėmis, kad tai nepakištų kojos.

Ar LMKL čempionės nejaus papildomo spaudimo?

Stebuklą sukūrusios ir praėjusį sezoną lyderes eliminavusios „Hoptrans-Sirenos“, tai pakartoti gali ir šį sezoną, tačiau klausimas, ar dabartinis statusas garliaviškėms nepridės papildomo spaudimo. Nerašyta krepšinio taisyklė, jog titulą apginti yra sunkiau nei iškovoti, todėl Lino Šalkaus ir jo kariaunos laukia sunki užduotis. Visgi niekada rankų nenuleidžiančios „Hoptrans-Sirenos“ turėtų spaudimą paversti dar didesniu motyvu pakartoti fantastinį pasiekimą.

Nugalės jaunatviškas maksimalizmas ar patirtis?

„Kibirkšties“ strategė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė dažnai akcentuoja, kad jos komanda itin jauna. Būtent tai joms koją pakišo praėjusį sezoną kovojant dėl patekimo į LMKL finalą bei šį sezoną kovojant finale dėl Moterų taurės. Lemiamu metu vilnietės sunkiai susidoroja su spaudimu. Tai buvo galima išvysti ir antrajame pusfinalio serijos mače, kuomet turėdamos 25 taškų deficitą, lemiamame ketvirtyje jos leido intrigą atkurti „Hoptrans-Sirenoms“, kurios sumažino deficitą iki 4 taškų ir turėjo progą laimėti. Visgi vilnietės šį sezoną atrodo išties subrendusios kovoti su lyderėmis ir reguliarioji sezono rezultatai kalba patys už save. Lemiamas serijos mačas atskleis, ar garliaviškių patirtis leis žaisti šaltesniu protu, ar „Kibirkšties“ maksimalizmas leis mesti dar vieną iššūkį ir triumfuoti.

Lemiamas pusfinalio serijos susitikimas Vilniuje prasidės 18 valandą. Tiesioginę rungtynių transliaciją bus galima stebėti www.lmkl.lt.

Foto: Evaldas Šemiotas

Info: lmkl.lt