Naujienos

2015-08-09
Šeimų piknikas "Išjunk televizorių"!

Rugpjūčio 9 dieną (sekmadienį) 17val., kviečiame visus garliaviečius, Kauno rajono gyventojus bei tolimesnius svečius atvykti į jau antrus metus iš eilės organizuojamą šeimų šventę „Išjunk televizorių“. Šventė vyks šalia Garliavos Sporto ir kultūros centro (Vasario 16-osios g.8) esančiame stadione. Renginys prasidės nuo burbuliatoriaus, į kurią kviečiame atsinešti savo muilo burbulų, kuriuos pūsdami sieksime užpildyti visą šventės teritoriją!

Renginyje veiklos ras visi: vieni jėgas galės išbandyti estafetėse bei įvairiose sportinėse rungtyse, kiti galės sudalyvauti kūrybinėse meno dirbtuvėlėse, kurias praves įvairūs menininkai. Šventės metu veiks fotografijų stendas, prie kurio nusifotografavus bei nuotraukomis pasidalinus socialiniame tinkle facebook su žyme #isjunktv, bus galimybė laimėti rėmėjų įsteigtus prizus. Bus įrengta dovanų lentynėlė, kurioje galėsite palikti nenaudojamus daiktus tiems, kurie juos mielai panaudotų.  Viso renginio metu veiks blusturgis, kuriame norintys galės parduoti, mainyti ir dovanoti įvairias smulkmenas, žaislus, rūbelius, kurie namuose nebeatranda savo vietos.

Nuo 19val. pradėsime Garliavos talentų pasirodymus „Laisvasis mikrofonas“. Čia, visi, šokantys, dainuojantys, grojantys, ar turintys kitų ypatingų talentų, kuriuos pabodo demonstruoti kambario sienoms turės puikią progą išbandyti savo jėgas!

22val. pristatysime naktinį kino filmą „Gustavo nuotykiai“! Šis filmas skirtas visiems, kurie nori atskleisti pasaulio paslaptis! Filmo rodymas finansuojamas Garliavos sporto ir kultūros centro, o už techniką esame dėkingi savo draugams “Judėjimo “Stabdyk nusikalstamumą” Kauno regiono skyriui”. Ateikite ir leiskimės į šią smagią kelionę kartu.

Garliavoje, tai antrasis toks bendruomeniškas piknikas, kurį žadama rengti kiekvienais metais, papildant vis naujomis veiklomis.  Labai laukiami visų su gera nuotaika, pledukais bei užkandžiais.