Naujienos

2020-07-17
Skambantys kelionių įspūdžiai Garliavos parke

   Kai dangus be debesėlio, suvoki, tai - vidurvasaris.  Liepos 16 d. saulėtą pavakarę Garliavos sporto ir kultūros centro ketvirtadienio renginių cikle  ,,Skambantis parkas” organizuotas visiškai kitoks vyksmas scenoje – geografijos mokytojas ir puikus kelionių ekspertas garliavietis V. Padriezas tiesiog pasakojo savo gyvenimo keliones.

   Susirinkusieji Kaimynystės parko amfiteatre išgirdo įdomias, nuotaikingai graudžias istorijas: apie pirmąją trijų metukų mažojo Valentino kelionę į Lietuvą iš Magadano – tėvų tremties vietos; apie tai, kaip ir kokie mokytojai formavo atkaklų būsimojo keliautojo charakterį, apie pirmąsias studentiškas keliones, tapimą gidu kelionių agentūroje, nuostabiosios Šveicarijos ,,prisijaukinimą”. Pati didžiausia gyvenimo kelionė įvyko 2018 metais, kai V.Padriezas su keliais bendraminčiais grįžo po 50 metų į savo gimtąjį miestą Kolymoje. Emocijos, kuriomis pasidalinta, tikrai pasiekė klausytojus.

   Taigi, šįkart ,,Skambančiame parke” valandos susitikimas, vien klausantis skambančių V.Padriezo kelionių įspūdžių prabėgo labai greit.

   Kitą ketvirtadienį, liepos 23 d. 19.00 val., Garliavos Kaimynystės parke ne tik galėsite pasiklausyti energingosios jaunos pop muzikos atlikėjos A. Krivickaitės, bet ir išvysite spalvingą gyvų gėlių parodą ,,Jurginų žiedai”, kurioje bus ir pati augintoja L. Kalėdaitė. Laukiame visų!

 

Režisierė ir renginių organizatorė Z.Butiškytė