Naujienos

2017-09-22
STARTUOJANČIOJE RANKINIO LYGOJE – RANKINIO TRILERIŲ KVAPAS

Po vasaros pertraukos startuoja Vivus.lt vyrų rankinio lygos kovos. Prie starto linijos išsirikiavo aštuonios praėjusį sezoną lygoje žaidusios ekipos ir žemesnę lygą laimėjusi Kauno „KTU“ekipa. Lygą paliko Panevėžio klubas. Sezono pradžia visuomet intriguoja tuo, kad ekipos dar nebūna įgavusios optimalios sportinės formos. Tai leidžia tikėtis favoritų kluptelėjimo ar bent jau įtemptos kovos.

KTU – Alytaus „Varsa-Stronglasas“

15:00 Garliavos sporto ir kultūros centras

Nors susitinka praėjusių metų finalininkas ir debiutantai, kova turėtų būti gerokai įdomesnė nei būtų galima spėti. KTU praėjusiam sezone kibo į atlapus taurės varžybose net čempionais tapusiems „Dragūno“ rankininkams. Jau tada atsirado kalbų apie „KTU“ stipriausioje lygoje. Itin greita ir mobili komanda šį sezoną turėtų sujudinti stipriausių lygos ekipų hierarchiją. Tačiau ekipai gali pritrūkti kovų su stipriais varžovais patirties. Ne išimtis ir pirmosios rungtynės. Alytiškių propaguojamas žaidimas yra neparankus Kauno klubui, o sukaupta ilgametė „Varsos-Stronglaso“ žaidėjų patirtis leidžia spėti, kad rungtynių tempą diktuos jie. Patirtis prieš entuziazmą ir skaudžios pamokos debiutantams? Turėtume sulaukti intriguojančios dvikovos, kurioje vicečempionai apgins patyrusių vilkų statusą.

Vis tik abiejų ekipų žaidimas šį sezoną turi būti itin įdomus. Alytaus klubas sieks išlikti lygos elite ir patekti į finalą, tačiau pretendentų būti ten vis daugėja. Tuo metu „KTU“ turėtų „apšilti kojas“ lygoje ir sezono pabaigoje ši ekipa gali pridaryti bėdų favoritams.

 

Info: http://www.rankiniolyga.lt