Birželis 2020

P A T K P Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Artimiausiu metu renginių nėra.

Naujienos

2016-02-04
Stiliumi aikštelėje išsiskiriančios „Hoptrans-Sirenų“ krepšininkės pristatė dar vieną naujovę

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) rungtyniaujančios Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ jau ne pirmus metus aikštelėje išsiskiria savo įvaizdžiu, nes vietoj tradicinės krepšinio aprangos yra pasirinkusios suknelės ir trumpų šortukų derinį. Tačiau visai neseniai kaunietės nustebino dar viena stilinga naujove – visos žaidėjos rungtynių metu pasipuošė išskirtinėmis stilingomis tamprėmis.

LMKL.lt „Hoptrans-Sirenų“ direktorė ir žaidėja Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė tikino, kad tokia idėja kilo atsižvelgiant į patogumą, tačiau džiaugėsi, kad tai buvo galima suderinti ir su stiliumi.

„Idėja kilo, kai pastebėjome, jog krepšininkės linkusios rungtyniauti su tamprėmis, tačiau vienos būna su juodomis, kitos renkasi dar kitokios spalvos, todėl nusprendėme, jog bus gražiau, jei visos turėsime vienodas. Labai patogu rungtyniauti mūvint tampres, ypač tada, kai salėje būna vėsoka, todėl tai ne tik stilinga, bet ir naudinga“, – aiškino „Hoptrans-Sirenų“ direktorė.

Kauno rajono klubo krepšininkės tampres išsirinko balsuodamos, nes specialiai „Hoptrans-Sirenoms“ buvo sukurti trys tamprių modeliai.

„Dėkojame „Rool“ įmonei, kuri pasiūlė mums tris tamprių variantus, o mes turėjome galimybę išsirinkti. Balsavome visos ir būtent šis tamprių modelis nugalėjo. Norėjome, kad tamprės nebūtų tiesiog vienspalvės, mėlynos, norėjome, kad jos būtų išskirtinės ir derėtų prie mūsų aprangos“, – pasirinkimo priežastis dėstė R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė.

Krepšininkių aprangos neliko nepastebėtos. Pasak „Hoptrans-Sirenų“ krepšininkės, dėmesį atkreipė tiek teisėjai, tiek ir varžovės: „Net teisėjai pamatę mūsų naujas aprangas džiugiai nustebo, kas čia per naujienos, naujas stilius. Kelios varžovių komandos žaidėjos juokavo, kad vien dėl tokių aprangų norėtų rungtyniauti „Hoptrans-Sirenose.“

Jau ne pirmą sezoną Kauno rajono krepšininkės rungtyniauja vilkint išskirtinę aprangą, kurios viršutinę dalį sudaro suknelė. Klubo direktorės teigimu, tokios aprangos jau yra tapusios „Hoptrans-Sirenų“ vizitine kortele ir demonstruoja komandos išskirtinumą.

„Tokios aprangos vyrauja nuo klubo įkūrimo. Žinoma, būna visokių nuomonių, kai kurios žaidėjos norėtų, kad žaistume su tradicinėmis aprangomis, tačiau aš paaiškinu merginoms, kad tai yra mūsų išskirtinumas, kad esame kitokios nei visos. Manau, kad tokios aprangos tikrai mielos akiai“, – mintimis dalijosi R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė.

Šaltinis: LMKL.lt