Naujienos

2015-02-09
Su gimtadieniu, Lietuva!

„Praeities dvasia ir praeities aukos įgalino mus atkurti savo nepriklausomą valstybę, o tos praeities ir šių dienų junginys mus turi paskatinti Lietuvos ateitį kurti taip, kad ji būtų gaji, ištverminga ir atspari prieš visokius pavojus ir netikėtumus.“ Prezidentas Antanas Smetona

Vasario 16-oji tarsi mūsų tautos vėliava. Vienijanti, sutelkianti, kelianti pasididžiavimą. Kiekvienas savo širdį nešiojamės Tėvynę. Ji – miškai, pievos, upės, miestai, kalba, mes, Lietuvos žmonės, auginantys vaikus, kuriantys savo šalies gerovę, ūkį, meną ir tikintys Lietuva. Mūsų Tėvynė gimė 1918 vasario 16-ąją dieną. Ši diena visų mūsų gimtadienis, šalies gimtadienis, kurį privalome švęsti kartu.

Š. m. Vasario 16-ąją dieną 12 val. Švč. Trejybės bažnyčioje  bus aukojamos Šv. Mišios už Lietuvą. 13 val. 30 min.  visus maloniai kviečiame į Garliavos meno mokyklą (Vytauto g. 54), kurioje vyks šventinis Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas.

Programoje: Garliavos sporto ir kultūros centro suaugusiųjų teatro (vad. Z. Butiškytė ir A. Kinderytė) istorinė kompozicija „Parašyta 1918 m. ...“, saksofonisto J. Strupinsko  atliekami kūriniai ir mišraus suaugusiųjų choro „Melodija“ (vad R. Navickienė) koncertas.

Renginys nemokamas. Tad kartu atšvęskime savo šalies gimtadienį!