Sausis 2021

P A T K P Š S
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
RĖMĖJAI:
ES investicijos

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Artimiausiu metu renginių nėra.

Naujienos

2019-05-21
Sužaistos VI Garliavos krašto sporto žaidynės

Sekmadienį, gegužės 19 d. įvyko VI Garliavos krašto sporto žaidynės. Į šventę atvyko ir sveikinimo žodį tarė Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Visockas, tarybos nariai Vytenis Vitkauskas, Eglė Rutkauskienė ir Garliavos seniūnijos vyr. specialistė Jūratė Seiliuvienė. Mero pavaduotojas Paulius Visockas sveikinimo kalboje akcentavo, kad Garliavos seniūnija vienintelė iš visų Kauno rajono seniūnijų organizuoja tokią sporto šventę. Renginį vedė  Garliavos sporto ir kultūros centro direktorius Marius Norvaiša ir direktoriaus pavaduotojas sportui Ričardas Adomavičius.

Susirinkę dalyviai, palaikomi žiūrovų rungėsi visose žaidynių numatytose rungtyse. Krepšinio 3x3 varžybų čempionais tapo komanda „Alfonsėliai“ (Algirdas Adomavičius, Edgaras Miliūnas, Karolis Šarukas). Tinklinio 3x3 čempionais tapo komanda „Be pavadinimo“ (Marius Sausaitis, Ignė Grigaitytė, Paulius Gurauskas). Teisėjams pateikus rezultatus paaiškėjo, kad  asmeninėse sporto rungtyse geriausi buvo šie sportininkai: stalo tenise merginų/moterų grupėje - Rusnė Sungailaitė, o vyrų grupėje Saulius Laivys. Smiginio rungtyje, merginų/moterų grupėje, taikliausia buvo Gintarė Poškevičienė, o vyrų grupėje Nojus Vaicekauskas. Geriausia šachmatininke merginų/moterų grupėje tapo Dovilė Ulozaitė, o vyrų grupėje Rimantas Juška. Šaškėse geriausiai sekėsi nuolatinei žaidynių dalyvei Onai Burnelienei, tuo tarpu tarp vyrų geriausias buvo Emilijus Jurkynas.

Viso šiame renginyje buvo apie 200 dalyvių ir žiūrovų. Rėmėjai UAB „Naujasis Nevėžis“ (OHO traškučiai), UAB „Gramofonas“, UAB „Robinga“.

 Šiose šeštose sporto žaidynėse visi garliaviečiai ir svečiai iš apylinkių darkart įrodė, kad sportuoti tikrai gali kiekvienas!

 

Ričardas Adomavičius

Garliavos sporto ir kultūros centro

Direktoriaus pavaduotojas sportui