Birželis 2020

P A T K P Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Artimiausiu metu renginių nėra.

Naujienos

2019-03-21
Šventėme ir nokinome Laimės dieną Garliavoje!

   Kovo  20 –ąją – Tarptautinę Laimės dieną, senjorus, daugiabučių vienišius ir  gyvenimo brandžios išminties kolekcionierius, Garliavos sporto ir kultūros centro darbuotojai pakvietė ateiti  į popietę „Nokstanti laimė”. Visi gavo po simbolinį Laimo „vaisių” – šios dienos asociaciją.

  Susirinkusiems nuotaikingus šokius dovanojo ir į bendrą ratą elegantiškai šokti kvietė Garliavos sporto ir kultūros centro vaikų liaudies šokių grupė „Tauškutis”  (vadovė - Z.Vaškelienė). Moterų ansamblis „Ežiuolė” (vadovė D. Šalnienė) savo dainomis ir eilėmis sukūrė mini koncertą, kurio dalyviai buvo visi. Sumaniai žiūrovus ir mažuosius šokėjus į minklių dialogą, patarlių grandinėlę įtraukė Nijolė Grivačiauskienė – Garliavos sporto ir kultūros centro etnokultūros ekspertė. Ji pasikvietė ir dvi viešnias seseris Pyplytes, kurios dainavo kartu su visais popietės dalyviais. Siurprizas ir tolerancijos patikrinimas – šokėjų trejetukas iš gimnastikos ir laisvalaikio studijos „Siksta”  (vadovė L. Kimantienė).

  Prisiminta Popiežius Pranciškaus mintis, kad raktas į laimę yra gebėjimas atleisti. Tik nelaikant pykčio širdyje - ateina ramybė, sveikata, gera nuotaika. Popietės dalyviai pasidalino su kuo jiems asocijuojasi žodis ,,Laimė”. Buvo padarytas nuotaikingas „įgūdžių auditas” - ką galime padaryti dėl kitų. O didžiausia kiekvieno vaikystės išdaiga, papasakota porose vienas kitam – oho, kiek sukėlė gerų emocijų! Išdrįsusieji pasidalinti garsiai (ar užrašyti) savo ,,zbitka” visiems – gavo dovanų  iš dienraščio „Kauno diena”. Dovanas atvežė KEKS 2022 atstovai.

 Sakoma: „Laimei pakanka ir vienos akimirkos”. Vaišindamiesi saldžia laimės arbata nusprendėme susitikti dažniau ir jau žinome susitikimo datą ir temą!  Nes, kai kažko gero laukiame - jaučiamės laimingi.

Nuoširdus ačiū popietės rėmėjams UAB Zuzus, „Laimė”, „Kauno diena”.

 

Garliavos sporto ir kultūros centro režisierė ir renginių organizatorė Zita Butiškytė