Birželis 2020

P A T K P Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Artimiausiu metu renginių nėra.

Naujienos

2015-01-14
Švęskime Laisvę!

Visi Sausio 13-ąją atsimena kaip šiurpią, netekčių paženklintą naktį, kurios minėjimas kasmet primena, kokią kainą lietuviai sumokėjo už laisvę. Visame Kauno rajone Sausio 13-ąją dieną vyko daug socialinių akcijų, pagerbimo ceremonijų ir kitokių renginių skirtų atminti šiai dienai. Tačiau Garliavoje šiemet ne tik pagerbti 14 Laisvės gynėjų, uždegtos 14 laužų simbolizuojančių žvakelių, žyminčių jų sumokėtą brangiausią – gyvybės kainą, bet visi žiūrovai buvo kviečiami ne tik gedėti, bet švęsti laisvę. Didžiuliame koncerte Garliavos sporto ir kultūros centre dalyvavo tūkstančiai jaunuolių neabejingų tokiai progai.

Džiugu, kad šiam susibūrimui neliko abejingi ir aukščiausi šalies ir savivaldos atstovai: LR Seimo nariai Raminta Popovienė ir Antanas Nesteckis, Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo akto signataras Leonas Milčius, Kauno rajono savivaldybės tarybos nariai, Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Makarevičius, Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius Ričardas Pudževelis, administracijos direktoriaus pavaduotojai Angelė Ščiukauskienė ir Kęstutis Povilaitis, Garliavos seniūnė Nijolė Tarvydienė, Garliavos apylinkių seniūnas Eimutis Raugevičius, Kauno rajono įstaigų vadovai ir darbuotojai. Meras V. Makūnas pažymėjo, kad valstybė nėra teritorija, tai mintis. Anot jo, kol mintis, žodis bus gyvas, kol žmonės tikės jais, tol šalis gyvuos. Jo žodžius papildė ir jaunosios kartos atstovas Juozas Vaidelis, kuris kaip ir susirinkę mokiniai, apie to meto įvykius žino tik iš istorijos vadovėlių puslapių ir žmonių istorijų.

Šis renginys taip pat mini Kauno rajono 60-ies metų jubiliejaus pradžią. Visus metus vyks renginiai skirti šiai progai paminėti. Jubiliejaus pradžią paskelbė 60 Jonučių gimnazijos mokinių sustojusių į širdies formą, simbolizuojančių Lietuvos širdį – Kauno rajoną. „Pulsuojanti“, gyva ir jaunatviška širdis perėjo į Kauno rajono teritorijos kontūrą bei pakvietė į visus jubiliejinius renginius.

Šią džiugią naujieną pratęsė nuotaikingas instrumentinės grupės „Saulės broliai“ ir populiarių rokerių „Thundertale“ koncertas. Finalinės patriotinės dainos privertė ne tik palinguoti, bet ir dainuojant bei šokant pasauliui skelbti – esame ir būsime laisvi!

Augustina Kinderytė

Garliavos sporto ir kultūros centro

režisierė ir renginių organizatorė