Rugpjūtis 2020

P A T K P Š S
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Naujienos

2018-10-22
Tradicinis kvadrato žaidimo turnyras

Prieš pradedant sportines kovas įvairių sporto šakų mokyklų žaidynių varžybose, kiekvienais metais prasidėjus naujiesiems mokslo metams bendrojo ugdymo įstaigų moksleiviai susirenka į Garliavos sporto ir kultūros centrą, į tradicinį kvadrato turnyrą, skirtą ilgamečiam Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos prezidentui Vytautui Deksniui atminti.  

Vytautas Deksnys, ilgametis Kauno rajono sporto mokyklos direktoriaus pavaduotojas, Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos prezidentas, buvo vienas iš šio žaidimo pradininkų Lietuvoje. Jo dėka šis žaidimas labai išpopuliarėjo tarp moksleivių, buvo įtrauktas į Lietuvos mokyklų sporto žaidynių programą. Vytautas Deksnys su bendraminčiais susistemino, parengė ir išleido kvadrato žaidimo taisykles, daug kitos metodinės literatūros apie šį, turbūt vaikų labiausiai mėgstamą žaidimą.

Šiais metais į jau penktą kartą organizuojamą turnyrą Garliavos sporto ir kultūros centre susirinko dešimt berniukų ir šešios mergaičių komandos. Varžybose dalyvavo moksleivių, gimusių 2006 metais ir jaunesnių, komandos.

Po keturias valandas trukusių atkaklių kovų paaiškėjo, kad mergaičių grupėje pirmą vietą iškovojo Domeikavos gimnazijos komanda (mokytoja Vilija Pakalniškienė), finalinėse varžybose nugalėjusi Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos atstoves. Trečia vieta ir bronzos medaliai atiteko Garliavos Jonučių progimnazijos sportininkėms, mažajame finale įveikusioms Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos komandą.

Berniukų komandos kovas pradėjo pogrupio varžybose, kurioms pasibaigus paaiškėjo trys stipriausios komandos, patekusios į finalines varžybas. Jose kovojo Domeikavos, Neveronių ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos berniukų komandos. Pirmą vietą ir nugalėtojų taurę antrus metus iš eilės iškovojo Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos sportininkai (mokytojas Arvydas Birbalas). Antri liko Domeikavos gimnazijos sportininkai, treti – Neveronių gimnazistai.

 

krs.lt informacija