Birželis 2020

P A T K P Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Artimiausiu metu renginių nėra.

Naujienos

2016-08-09
Trečiajame šeimų piknike “Išjunk TV” susidraugavome su lietumi

Jau trečią vasarą, tradiciškai rugpjūčio pirmą sekmadienį, Garliavos sporto ir kultūros centras pakvietė susitikti šeimų piknike ,,Išjunk televizorių”. Šį kartą pikniko ,,ryškūs konkurentai” buvo Olimpiada Brazilijoje ir …lietuviškas lietus.

Tačiau norintys švęsti - visada randa galimybių. Lietaus neišsigando ir nuoširdžius linkėjimus susirinkusiems garliaviečiams išsakė LR seimo narys A.Nesteckis, su mumis kartu buvo ir Kauno rajono tarybos nariai E.Vanagas, Vyt.Vitkauskas. Veiklos pakako visiems norintiems:  lietučiui atsitraukus - pūtėme muilo burbulus, žaidėme stalo žaidimus, tarp kurių, kaip pastebėjo jiems vadovavusios Kauno rajono Viešosios bibliotekos darbuotojos – populiariausios buvo šaškės. Nors sportinėms rungtims sutrukdė oras, tačiau varžytasi atostogaujančių Protų mūšyje “Stebuklingas langas”, greitakalbėse, pagiriamuosiuose ditirambuose piknikui. Kūrybinių dirbtuvėlių vadovai Raminta, Agnė ir Almantas sulaukė didelio būrio mažų ir didelių piknikiečių, norinčių susikurti laimės amuletą ar išmokti lankstyti išskirtinį origami.

Veikė Godos Blusų turgelis, Linksmoji mašinėlė, Laimingos loterijos kioskelis, fotostendas “Išjungtas TV” , kuriame galėjo įsiamžinti visi norintieji.

Laisvasis mikrofonas “Imu ir dainuoju” (įveiktas lietaus) persikėlė į Sporto ir kultūros centro patalpas. Sulaukėmė šaunių dalyvių: mažosios fleitistės Kamilės, akordeonistų Algirdo, Eglės ir Ievos, solistės Indrės, svečių – jaunojo bardo Igno ir charizmatiškojo Valentino.       

Piknike finišavo Garliavos sporto ir kultūros centro projektas ,,Trumpametražių filmų mėgėjų kino festivalis „NAUJO/KAS?“. Diskusiją su šio festivalio dėstytojais „Kas tas kinas?“  vedė projekto vadovė R.Miškinė. Susirinkusieji peržiūrėjo festivaliui sukurtus filmukus bei džiaugėsi laureatų darbais, kurie pelnė vardinius diplomus ir vertingas dovanas.

Pikniką baigėme tradiciniu naktiniu kino seansu -  2013 m. sukurta kino juosta ,,APGAULĖS MEISTRAI“, kurią išsirinko mūsų žiūrovai išankstiniame internetiniame balsavime.

Nuoširdžiai dėkojame mūsų renginio rėmėjams: Kauno rajono savivaldybei, UAB “Baltijos polistirenui”, UAB “Naujasis Nevėžis”, UAB Fotospektrui, asociacijai ,,Voškonių bendruomenė”.