Birželis 2020

P A T K P Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Artimiausiu metu renginių nėra.

Naujienos

2017-04-20
Treneriai vieningi: didžiuojamės savo komandomis (VIDEO)

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalo seriją rezultatu 3:2 laimėjusi Marijampolės „Sūduva“ tapo čempione ir pasipuošė aukso medaliais. Lemiamoje kovoje marijampolietės 70:54 nugalėjo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenas“.

Po pergalės „Sūduvos“ vyr. treneris Rimvydas Samulėnas neslėpė, jog yra labai patenkintas dėl tokio komandos rezultato ir jog pagaliau pavyko iškovoti LMKL čempionių titulą.

„Neapsakomas, puikus jausmas. Noriu labai pagirti merginas, atėjo laikas, kai jos nusipelnė pačių geriausių žodžių. Nors serijoje ir atsilikinėjome, tačiau jos parodė charakterį, jos tikros šaunuolės. Tai tokia komanda, kuri susikaupia, kai yra sunku. Ši pergalė – komandos nuopelnas.

Šiandien tikrai nebuvo taip lengva, kaip atrodė. „Hoptrans-Sirenos“ tikrai aktyviai gynėsi, bet mes šiandien parodėme, kad lenkiame visur vienu ar dviem žingsniais. Komanda labai norėjo šiandien laimėti, jos tai įrodė, didžiuojuosi.

Negalima nurašyti kitų komandų, bet ši „Sūduvos“ sudėtis buvo geriausia. Pirmi metai buvo labai sunkūs, nes tuomet „Kibirkštis“ buvo labai stipri, paskui – „Utena“, penai irgi aplinkybės susiklostė kitaip. Iki šiandienos tikslo mes ėjome nuo pat pradžių ir džiaugiuosi, kad tikslą pasiekėme“, – džiaugsmu tryško R.Samulėnas.

Tuo tarpu LMKL sidabro medalį su „Hoptrans-Sirenomis“ iškovojęs vyr. treneris Linas Šalkus savo auklėtinėms jokių priekaištų neturėjo ir teigė, kad gali tik padėkoti komandai už tokį rezultatą.

„Aš tikrai didžiuojuosi savo komanda. Mes nepralaimėjome 3:0 serijos, kaip daug kas kalbėjo, buvo kova. Gal pritrūko kiek jėgų, pataikymo, bet viskas jau – istorija. Tikrai labai didžiuojuosi merginom ir galiu pasakyti ačiū už sunkų sezoną, kuris buvo sunkus nuo pat pradžių. Mes vėl žaidėme finale, todėl viskas – super.

Manau, kad mūsų rezultatas tikrai viršijo sezono lūkesčius. Sezoną pradėjome ikrai prastai, kankino traumos, buvo ketvirtoje vietoje, nedaug trūko, kad ir būtume likę tik toje pozicijoje. Aš tikrai džiaugiuosi ir neturiu jokių priekaištų. Gynyba buvo gera, puolimo kiek pritrūko. Sakiau merginoms, kad negali visas rungtynes žaisti lygiai, tokiu atveju būtų 3:0 arba mūsų, arba jų naudai. Yra kaip yra, bet savo merginomis aš didžiuojuosi“, – po rungtynių kalbėjo L.Šalkus.

Foto: Evaldas Šemiotas, „Hoptrans-Sirenų“ klubas.

Video:

LMKL Didysis Finalas: R. Samulėno komentaras po rungtynių [2017-04-19]

https://www.youtube.com/watch?time_continue=20&v=O-wlxXk1cRA

LMKL Didysis Finalas: L. Šalkaus komentaras po rungtynių [2017-04-19]

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=z0QgVfnvGQo