Birželis 2020

P A T K P Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Artimiausiu metu renginių nėra.

Naujienos

2017-04-07
Už LMKL finalo metu surinktas lėšas „Hoptrans-Sirenos“ surengs mergaičių krepšinio stovyklą

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionės Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ birželio mėnesį surengs savaitės trukmės krepšinio stovyklą mergaitėms, kurios metu būsimos krepšinio žvaigždės galės tobulinti individualius įgūdžius, įgyti patirties ir dar labiau patobulėti.

Būtent dėl šios iniciatyvos, į sekmadienį vyksiančią antrąją LMKL finalo serijos dvikovą „Hoptrans-Sirenų“ klubas kvies įsigyti įėjimo bilietą, o visos surinktos lėšos bus skirtos mergaičių stovyklai.

„Pastaruoju metu teko sulaukti daug skambučių, kuomet tėvai kreipėsi sakydami, kad labai trūksta krepšinio stovyklų mergaitėms, o jei tokios ir pasitaiko vasarą, jų kaina būna labai didelė ir tikrai ne visiems prieinama. Būtent to paskatintas, „Hoptrans-Sirenų“ klubas sumanė suorganizuoti birželio mėnesį stovyklą“, – iniciatyvos idėją pristatė „Hoptrans-Sirenų“ klubo direktorė Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė.

Garliava turi puikias sąlygas surengti profesionalią ir patrauklią stovyklą, nes Kauno rajone yra puiki krepšinio salė, lauko aikštelės ir graži gamta, kurioje mergaitėms bus smagu treniruotis.

Direktorė tikisi, kad sirgaliai šią iniciatyvą supras tinkamai, jog įsigydami bilietą parems visą Lietuvos moterų krepšinį, nes krepšininkių stygius tikrai jaučiamas. Krepšinio stovyklos metu su mergaitėmis dirbs patyrę treneriai, o treniruotės vyks du kartus per dieną.

„Mūsų tikslas tikrai nėra užsidirbti, juk visą sezoną sirgalius kvietėme į rungtynes nemokamai, tačiau surengti tokią stovyklą reikia investicijų, nes kainuoja inventorius, trenerių paslaugos, maitinimas. Todėl tikimės, kad sirgaliai supras, jog norint užauginti krepšinio žvaigždes, reikia pasistengti visiems“, – optimistiškai kalbėjo stovyklos organizatorė.

Bilietas suaugusiam į LMKL finalo serijos rungtynes tarp „Hoptrans-Sirenų“ ir Marijampolės „Sūduvos“ kainuos 2 eurus. Vaikai bei moksleiviai su mokinio pažymėjimu bus įleidžiami nemokamai. Rungtynių pradžia Garliavos sporto centre – 17 valandą.

Šaltinis: „Hoptrans-Sirenos“; Foto: Evaldas Šemiotas