Naujienos

2018-04-18
„Vivus.lt“ rankinio lygoje – antrieji ketvirtfinalio mačai

Šiandien (balandžio 18 d.) Kauno „KTU“, savo namų arenoje – Garliavos sporto ir kultūros centre, susitinka  su Alytaus „Varsa-Stronglasas“. Rungtynių pradžia  19:30 val.

Lietuvos „Vivus.lt“ vyrų rankinio lygos atkrintamosios kovos prasidėjo prognozuotais rezultatais. Dvejose porose sulaukta intriguojančių rungtynių, kitose – favoritai be vargo įrodė savo statusą. Panašus scenarijus piešiamas ir antrosiose serijų rungtynėse.

Primename, kad pirmąją dvikovą išvykoje šiek tiek netikėtai ir pakankamai užtikrintai, kontroliuodami rungtynių eigą, laimėjo KTU rankininkai. Apie tai, kad ši ekipa nebus „saldainis“ ketvirtfinalyje, kalbėta jau seniai. Lygoje didžiausią patirties bagažą turintys Alytaus atstovai pirmosiose rungtynėse buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą, tačiau ši ekipa yra pajėgi „perlaužti“ seriją. Šiemet jau yra pavykę įveikti būsimus varžovus jų arenoje. Kitas dalykas – jie ne kartą yra įrodę, kad pralaimint seriją ją galima laimėti. Visa iniciatyva šiuo metu yra KTU rankose, tačiau neaišku ar ekipai galės padėti traumą patyręs Vilius Juozaitis. Tiesa, Kauno ekipa itin rotuoja savo žaidėjus ir nėra stipriai priklausoma nuo vieno iš jų. Tai jų stiprybė, kuri ne kartą gelbėjo šio sezono metu. Laukia bekompromisė dvikova, kurioje abiejų komandų šansai lygūs. Nugalėtoją gali nulemti ir sėkmės faktorius.

Info: rankinis.lt

Foto: facebook KTU handball