Kultūristas iš Garliavos griauna visus stereotipus

Sužinoję, kiek jam metų, žmonės negali patikėti: 68-erių kultūristas iš Garliavos griauna visus stereotipus.

Dažnai gatvėje ir sporto salėje smalsių žvilgsnių dėl ištreniruoto kūno sulaukiantis kultūristas Algimantas Dambrauskas griauna stereotipinį senjoro įvaizdį ir dažną jauną žmogų lenkia aktyvumu. „Amžius yra ne riba bet kam“, – tvirtina jis, o savo pavydžiu visa tai įrodo. 

Macijausko knygos ,,Debesų žuvys” pristatymo vakaras Garliavoje

Garliavos sporto ir kultūros centras  kartu su Kauno rajono savivaldybės viešaja biblioteka spalio 14 d. organizavo Klaipėdos dramos teatro aktoriaus, režisieriaus Kęstučio Macijausko knygos ,,Debesų žuvys“  pristatymą Garliavos bendruomenei. Maloniai nustebino, kad susirinko didelis būrys gerbėjų - ir ne tik iš Garliavos.

Kęstutis Macijauskas sukūrė ne vieną vaidmenį kine bei televizijoje, daugeliui atpažįstamas kaip Algimantas iš TV serialo „Naisių vasara“. Už antraplanį vaidmenį 2015 m. pelnė Auksinį scenos kryžių. Kęstutis gimė Sibire, augo Tauragėje ir kaip juokavo - šiuo metu gyvena tarp Tauragės ir Klaipėdos. Knygos autorius pasakojo knygos atsiradimo istoriją, vaikystę, darbą teatre, nuotaikingai atsakė į provokuojančius renginio vedėjos, šių eilučių autorės, klausimus.

Jaukiam vakarui subtilių emocijų suteikė Garliavos meno mokyklos talentingų auklėtinių V. Juškaitės  (mokytoja M. Janavičienė) ir A. Šteinbergo (mokytoja E. Čekavičienė) gitara atliekami kūriniai. Ištraukas iš knygos ,,Debesų žuvys” skaitė Garliavos sporto ir kultūros centro mėgėjų teatro ,,Be pavadinimo“ aktorės O. Stašaitienė, L. Mišeikienė, T. Kuršvietienė, svečias aktorius V. Bacevičius iš Jurbarko kultūros centro  Konstantino Glinskio teatro bei knygos autorius K. Macijauskas.

Bibliotekos direktorė I. Stančiauskienė dėkojo renginio dalyviams, svečiams, džiaugdamasi aktyvia kultūros renginių auditorija.

Režisierė ir renginių organizatorė Z. Butiškytė

Koncertas skirtas paminėti Tarptautinę pagyvenusių žmonių ir muzikos dieną

Garliavos sporto ir kultūros centro mėgėjų vokalinis ansamblis ,,C.re.do“ rudenišką spalio 6 - osios vakarą Garliavos meno mokyklos salėje pakvietė Garliavos, Kauno r. bendruomenę į koncertą ,,Pasimatymas su daina“.

Koncerto vedėja Jolanta Stankūnienė klausytojus sveikino jautria Leon Somov ir Jezzu daina ,,Rudens naktis sustojo", akomponavo Garliavos meno mokyklos mokytoja Vilma Švabauskienė. Meno kolektyvo ,,C.re.do“ vadovo Dainiaus Druskio švelniems mostams pakluso ansamblio, solisčių: Vytautės Tamutytės, Brigitos Jančaitytės balsai. Skambėjo A. Klovos, G. Kuprevičiaus, V. Kernagio, R. Radzevičiaus, M. Noviko ir kitų Lietuvos kompozitorių dainos. Justė Česlevičiūtė švelniais fleitos garsais pritarė ansambliui. Atliko F. Poulenc koncerto ,,Fleitai ir fortepijonui ištraukas. Fortepijono klavišais bėgiojo charizmatiškos pianistės - akomponiatorės Godos Palskytės - Mineikienės pirštukai.

Muzika užliejo salę ir klausytojų širdis.  Žibančios klausytojų akys ir plojimai vainikavo skambantį vakarą.

Direktoriaus pavaduotoja (kultūrai) J. Stankūnienė.

 • Spalis 2021

  P A T K P Š S
  27282930123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031
  RĖMĖJAI:
  ES investicijos

  GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

  Spalis
  19
  15 30
  Pagrindinė sporto salė
  Spalis
  21
  18 00