Sausis 2021

P A T K P Š S
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
RĖMĖJAI:
ES investicijos

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Gegužė
25
10 00
Rytinis bėgimas ,,Garliavos mylia - 2"
Garliavos Kaimynystės parkas (Vytauto g.)

Gegužės 25 d.  10.00 val. (šeštadienį) kviečiame į bėgimą „Garliavos mylia - 2“, skirtą 210 - ajam Garliavos miesto gimtadieniui.

Gegužės 25 d.  10.00 val. (šeštadienį) kviečiame į bėgimą „Garliavos mylia - 2“, skirtą 210 - ajam Garliavos miesto gimtadieniui.

 

GARLIAVOS MYLIA – 2 BĖGIMO NUOSTATAI

Tikslas:
Populiarinti bėgimą Garliavoje.
Didinti gyventojų fizinį aktyvumą.
Išsiaiškinti greičiausią Garliavos mylios bėgimo dalyvį ir dalyvę.

Vieta ir laikas:
Varžybų pradžia 2019 m. Gegužės 25 d. 10 val. Bėgimo startas ir finišas Garliavos „Kaimynystės“ parke.

Rengėjai:
Varžybas rengia Garliavos sporto ir kultūros centras, Garliavos seniūnija, bėgimo klubas „Bėgantis žmogus“.

Dalyviai:
Varžybose gali dalyvauti visi norintys, užsiregistravę starto vietoje ir pasitikrinę sveikatą bei tai patvirtinę savo parašu. Visi dalyviai bėgime dalyvauja laisva valia, niekieno neverčiami ir prisiima visą su dalyvavimu bėgime susijusią (tame tarpe su įvairiais sveikatos sutrikimais ir pan.) riziką bei įsipareigoja dėl to bėgimo organizatoriams nereikšti jokių pretenzijų.
Kiekvienas dalyvis užsiregistruodamas savaime sutinka, kad renginio organizatoriai visas renginio metu padarytas nuotraukas bei filmuotą medžiagą gali laisvai, be atskiro sutikimo, naudoti rinkodaros tikslais.
Kiekvienas dalyvis, varžybose privalo turėti ant marškinėlių tvarkingai pritvirtintą numerį. Numeris turi būti ant marškinėlių priekio (krūtinės), aiškiai matomoje vietoje. Numeriai bus išduodami registruojantis, starto vietoje.
Dalyviams bei juos palaikantiems asmenims griežtai draudžiama naudoti bet kokias transporto priemones, pvz.: dviračius, riedučius, riedlentes ir kitas ratuotas transporto priemones. Dalyviai, pažeidę šį nuostatų punktą, bus diskvalifikuojami.

Bėgimo nuotoliai:
Visiems bėgimo dalyviams teks įveikti vieną ratą Garliavos gatvėmis ir parko takeliais. Trasos ilgis 4km.

Bėgimo trasa:
Garliavos Kaimynystės parkas, Darbininkų g., A. Baranausko g., Vytauto g., K. Donelaičio g., Alyvų g., ratas Garliavos „Šimtmečio“ parke, Alyvų g., K. Donelaičio g., Vytauto g., ratas Garliavos „Kaimynystės“ parke.

Startas:
Startas bus duodamas 10 val. Garliavos „Kaimynystės“ parke (Vytauto g.)

Laiko fiksavimas ir apdovanojimas:
Fiksuojami bus tik greičiausio dalyvio ir dalyvės laikai. Greičiausiųjų apdovanojimo ceremonija prasidės finišavus paskutiniajam dalyviui. Greičiausias dalyvis ir dalyvė bus apdovanoti taurėmis ir rėmėjų prizais. Kiti, 100 pirmųjų, gaus atminimo medalius ir rėmėjų įsteigtas dovanas.

Dalyvių priėmimo sąlygos:
Visos išlaidos – atvykstančių klubų ar dalyvių sąskaita.

Dalyvių registravimas:
Registracija vyks 2019-05-25d. starto vietoje, nuo 9.00 val. Užsiregistruodamas dalyvis automatiškai patvirtina, kad sutinka su varžybų organizatorių pateiktais dalyvio įsipareigojimais. Registruotis galima tik savo vardu. Už nepilnamečius, dalyvaujančius renginyje atsako jų tėvai, globėjai arba treneris.

Kontaktinis asmuo
Eimantas Petrulevičius
861650955